جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 06 تير 1398 / 23 شوال 1440 / a 27 Jun 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
دفاع مقدس
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 08 آذر 1391 - ساعت 10:18
شماره خبر: 100829048259
جشنواره خاطره‌نويسي«سنگر خاطره‌ها»
جام جم آنلاين: دومین «جشنواره خاطره‌نویسی دفاع‌مقدس» چهارمحال و بختیاری با عنوان «سنگر خاطره‌ها»، بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

سرهنگ "جمشید علی بابایی"، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر توضیح داد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا روز سی‌ام ماه جاری تمدید شده است.

وی گفت: محورهای ارسال آثار به این جشنواره، دفاع‌مقدس، خاطرات کردستان، اعزام به جبهه، ارسال کمک‌های مردمی به جبهه، بمباران، خاطرات شهیدان، جانبازان، آزادگان، فرماندهان و غیره هستند.

سرهنگ علی بابایی یادآور شد: آثار ارسالی باید حداقل در یک صفحه و حداکثر در 10 «صفحه A4» تایپ و خاطرات طولانی به خاطرات کوتاه و محدود تبدیل شوند. در آثار ارسالی، باید عناصر اصلی خاطره، یعنی زمان، مکان، استناد و همچنین انسجام و به هم پیوستگی حوادث رعایت شده باشد و خاطرات نباید به شکل داستانی نگاشته شوند.

به گفته وی، خاطرات برگزیده در قالب کتاب به چاپ خواهند رسید و به 15 نفر از برگزیدگان، تندیس جشنواره و جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

سرهنگ علی بابایی اعلام کرد:علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرکرد،بلوار طالقانی،خیابان سعادت،کوچه 3،پلاک 1 یا صندوق پستی 88154-598 ارسال کنند. آدرس اینترنتی bameiran@sajed.ir نیز به منظور ارسال الکترونیکی آثار در نظر گرفته شده است. (ایسنا)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):