جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 14 دي 1389 - ساعت 16:23
شماره خبر: 100832267445
تهران در آذر ماه هواي پاک نداشت
جام جم آنلاين: بر اساس گزارش وضعیت هوای تهران در آذر که از سوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران منتشر شده ، تهران در آذر حتی یک روز هم هوای پاک نداشت.

به گزارش فارس، هوای تهران در آذر ماه سال جاری 28 روز در وضعیت ناسالم قرار داشت و 2 روز باقی‌مانده نیز وضعیت سالم بود و به این ترتیب در هیچ یک از روزهای آذر ماه در تهران وضعیت پاک مشاهده نشد.

در ادامه گزارش ، وضعیت هوای تهران در آذر ماه سال جاری که از سوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران منتشر شده، آمده است: این در حالی است که در آذر سال گذشته هوای تهران 21 روز در وضعیت سالم و 9 روز نیز در وضعیت پاک قرار داشت و حتی یک روز هم هوا ناسالم نبود.

بر اساس این گزارش ، افزایش چشمگیر تعداد روزهای ناسالم در آذر سال جاری به دلیل شرایط نامطلوب آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و همچنین وقوع شرایط پایدار جوی بوده است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص کیفیت هوای تهران در آذر سال جاری نسبت به مدت مشابه دو سال گذشته در شرایط بسیار نامطلوب‌تری قرار داشته است.

گفتنی است ؛ شاخص کیفیت هوای تهران در 9 ماه ابتدایی امسال نیز به علت تعداد بیشتر روزهای آلوده در مقایسه با مدت مشابه دو سال گذشته در وضعیت نامطلوب قرار داشته است.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
بعد از چند روز هواي آلوده