جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 23 آبان 1398 / 16 ربيع الأول 1441 / a 14 Nov 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 08 مرداد 1390 - ساعت 17:01
شماره خبر: 100850154622
ضرغامي تصريح کرد:
شما ، شبکه اي ملي و متنوع
جام جم آنلاين: رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به افتتاح شبکه ملی «شما» با حضور رئیس جمهور گفت : شبکه سراسری «شما» شبکه‌ای ملی است اما تولیدات آن را شبکه های مراکز استانی تامین می کنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، آقای عزت الله ضرغامی در همایش افق رسانه افزود: این شبکه تولیدات متنوعی مانند فیلم ، مجموعه تلویزیونی ، مستند ، برنامه های محلی و جاذبیت های ویژه استان ها را شامل و پیش بینی می شود یکی از پربیننده ترین شبکه های سیما شود.

وی همچنین از پخش آزمایشی شبکه بازار تا یک ماه آینده خبر داد و اضافه کرد: این شبکه به معرفی کالا و خدمات اختصاص دارد که بسیار مورد علاقه و نیاز خانواده هاست، همچنین سه شبکه دیگر در دستورکار قرار دارد که تا پایان امسال مقدمات بهره برداری از آن فراهم می شود.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: مردمی که تا دو سه سال گذشته فقط شش هفت کانال را از گیرنده های خود دریافت می کردند اکنون 14 کانال دریافت می کنند و تا پایان امسال این تعداد به20 شبکه می رسد.

مختار نامه، اثری ماندگار و بی بدیل

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: سریال مختارنامه اثری ماندگار ، بی بدیل و مجموعه ای فوق العاده است که آقای میرباقری در آن توانست ده ها پیام اعتقادی ، اخلاقی ، حماسی و سیاسی را در جامعه به خوبی منتقل کند.
 

مهندس ضرغامی در بخش دیگری از سخنانش در همایش افق رسانه افزود: مختارنامه گنجینه ای ارزشمند و آرشیوی غنی است که در اختیار همه همکاران ما قرار گرفته است.

وی گفت: امروز استفاده از تکه های آثار نمایشی در بسیاری از تولیدات به ویژه تولیدات سیاسی فوق العاده تاثیرگذار است.

آقای ضرغامی افزود: در کار بزرگی که آقای میرباقری انجام داد صرف نظر از هر قسمت که عنوان خاصی دارد و موضوع خاصی را بررسی می کند ، بسیاری از سکانس ها ، سکانس هایی ماندگارند که بعدها در بسیاری از تولیدات از آن استفاده می شود.

وی گفت: حتی استفاده از بعضی پلان ها و دیالوگ ها در زمانی بسیار کوتاه می تواند بسیاری از پیام های مورد نیاز سیاسی و اعتقادی را به جامعه منتقل کند.

مهندس ضرغامی افزود: از آقای میرباقری که این مجموعه را بسیار خوب کارگردانی کرد و سهمی جدی در راهبری و مدیریت پروژه داشت تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: شایسته است از آقای فلاح تهیه کننده پرتلاش سریال مختارنامه ، آقای دارابی معاون سیما و به ویژه آقای اسلامی مدیر سیما فیلم که با تعهد و کار شبانه روزی در کنار عوامل این مجموعه به یاد ماندنی تلاش و آن را خلق کردند ، قدردانی کنم.

رئیس سازمان صداوسیما آقای میرباقری را کارگردانی بسیار ارزشمند و هنرمند بی بدیل جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: البته در حوزه هنرهای نمایشی ، هنرمندان بسیاری داریم که همه آنان سرمایه ها و ظرفیت های ارزشمند کشور هستند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
احمدي نژاد :

با حضور رئيس جمهور