جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 08 مرداد 1390 - ساعت 17:06
شماره خبر: 100850155006
افتتاح شبکه شما با حضور رئيس جمهور
جام جم آنلاين: شبکه تلویزیونی "شما" با حضور آقای محمود احمدی ن‍‍ژاد، رئیس جمهوری و مهندس عزت الله ضرغامی رئیس رسانه ملی روز شنبه رسماً افتتاح شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، رئیس جمهور هنگام بازدید از بخش های ماهواره ای شبکه "شما"  گفت: در تولیدات فرهنگی زمانی موفق هستیم که همه انگیزه ها و استعدادهای موجود را به هم گره بزنیم.

آقای احمدی نژاد افزود: سرزمین ایران سرشار از زیبایی های طبیعی و فرهنگی مختلف است و از هنگامی که صدا و سیما این عرصه را باز کرده است که استان‌ها هم بتوانند برنامه های مختلفی تولید کنند و برای پخش در شبکه سراسری به مرکز بفرستند تا برای عموم پخش شود، تنوع و غنای برنامه ها و همچنین جذابیت آنها بسیار بالا رفته است.

رئیس جمهور اضافه کرد: اندیشه ای در گذشته بود که تولید برنامه ها برای پخش در شبکه سراسری را به مرکز کشور منحصر می‌کرد و این یعنی محروم کردن خیلی از استعدادها و انگیزه ها.

آقای احمدی نژاد خاطرنشان کرد: زمانی موفق هستیم که این استعدادها را هم‌راستا کنیم و بدانیم که برنامه های تولیدی را برای کل ایران و برای دنیا می سازیم و اگر کسی کاری ارزشمند انجام دهد مورد توجه و عنایت قرار می گیرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه تولید برنامه های مختلف در مراکز استان‌ها و پخش از شبکه سراسری سیاست خوبی است، تصریح کرد: با گسترش این فضا و حمایت های بیشتر ان شاء الله این سیاست نیز کامل‌تر خواهد شد و روزی خواهد رسید که از هر استان و شهرستان تولیداتی بیرون بیاید که در همه جهان قابل عرضه باشد.

این شبکه تنها به‌صورت دیجیتال پخش می‌شود و پوشش آن سراسری و 24 ساعته خواهد بود. وجه غالب و گرایش عمده برنامه‌های این شبکه، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

بر اساس این گزارش، هنگام بازدید رئیس جمهور از بخش های مختلف شبکه "شما" مسئولان این شبکه و همچنین رئیس صدا و سیما درباره این شبکه و اهداف آن توضیحاتی به آقای احمدی‌نژاد ارائه کردند.

رئیس جمهور را در این مراسم آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما همراهی می‌کرد.

آقای احمدی نژاد پس از افتتاح این شبکه، از بخش‌های مختلف از جمله مرکز پخش و بخش ارتباطات ماهواره‌ای شبکه "شما" دیدن کرد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
جام جم

ضرغامي تصريح کرد:

با حضور رئيس جمهور