جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 07 اسفند 1388 - ساعت 19:11
شماره خبر: 100868479183
برگزيدگان جايزه ادبي اصفهان معرفي شدند
جام جم آنلاين: اختتامیه هفتمین جایزه ادبی اصفهان با حضور مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و جمعی از مسوولان فرهنگی استان پنجشنبه در مجتمع فرهنگی و هنری اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایسنا ، مدیر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان در این مراسم گفت: رسالت قلم ، نیاز جامعه و دیگر هنرها به قلم و نویسندگان ، جوانان را دعوت به تفکر و اندیشیدن به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی می‌کند.

سید علیرضا حسینی افزود: در حالی هفتمین جایزه ادبی اصفهان را برگزار می کنیم که این جشنواره پس از سال‌ها جایگاه خود را در میان مخاطبانش پیدا کرده است.

وی افزود: ارسال 1432 اثر به دبیرخانه جشنواره در مدت زمانی کوتاه نشان دهنده ظرفیت بالای ادبی در کشور است.

دبیر هفتمین جایزه ادبی اصفهان نیز گفت: از 1432 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره در سال جاری 30 اثر در کتاب برگزیده داستان‌های اصفهان به چاپ می‌رسد.

زینب وکیلی افزود: در مدت فراخوان هفتمین جایزه ادبی 982 داستان کوتاه، 37 رمان ، 30 مجموعه داستان و383 اثر کودک و نوجوان در دو بخش اصلی و ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی اظهار داشت: داوری آثار در دو مرحله مقدماتی و نهایی انجام شد که 59 تک داستان ، 15 مجموعه داستان، 12 رمان ، 20 اثر چاپ شده کودک و نوجوان و 31 اثر چاپ نشده به داوری نهایی راه یافتند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
براده ها