جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 01 شهريور 1398 / 21 ذی الحجة 1440 / a 23 Aug 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 22 فروردين 1389 - ساعت 16:43
شماره خبر: 100872271997
با شخصيت‌هاي عروسکي جديد
کلاه قرمزي 3 ، خرداد کليد مي‌خورد
جام جم آنلاين: «مجید مدرسی» از آغاز تولید فیلم «کلاه ‌قرمزی3» در یکی دو ماه آینده و اضافه شدن شخصیت‌ های عروسکی جدید در این پروژه خبر داد.

مجید مدرسی در گفتگو با فارس اظهار داشت: تمام مقدمات و کارهای مربوط به تولید فیلم «کلاه قرمزی3» انجام شده است و قرار بود که کار را سال گذشته شروع کنیم اما با بیماری دختر آقای طهماسب و سفر او به خارج از کشور ، این کار به خرداد ماه امسال موکول شد.

وی با اشاره به این که پروانه ساخت این فیلم را در دست داریم و تا یک ماه و نیم دیگر کار تولید «کلاه قرمزی3» را شروع می‌کنیم ، افزود: در این کار، در کنار کلاه ‌قرمزی و پسرخاله ، عروسک‌های جدید در نظر گرفته شده ضمن آن که قراردادها بسته شده و حتی موسیقی کار هم ساخته شده است.

مدرسی گفت: درصدد هستم در ادامه یک کار جدید سینمایی را هم شروع کنم. البته دوست دارم فضای سینمای ایران بیش از امروز، پرانرژی، امیدوارکننده، شورانگیز باشد.شاید اگر موضوعی تلنگری به من بزند و من را به حرکت وادارد، شروع به کار کنم، زیرا بخشی از کار نکردن من در سینمای ایران، ناشی از نداشتن طرح مطلوب است و اگر طرح خوبی به دستم برسد که بتواند چنگی به دل بزند و روحیه‌ام را خوب کند، به طرف کار خواهم رفت.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
تصوير کوتاه