جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 04 آبان 1389 - ساعت 20:45
شماره خبر: 100889393754
احمدي نژاد در ديدار نخست وزير ارمنستان :
بين دو ملت ايران و ارمنستان همبستگي وجود دارد
جام جم آنلاين: رییس جمهور گفت: ملت‌های منطقه با گسترش روابط و با کمک یکدیگر می‌توانند تمام نیازهای خود را تامین و امنیت را به خوبی در منطقه برقرار کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز سه‌شنبه در دیدار نخست وزیر ارمنستان روند روابط دو کشور را مثبت و رو به جلو دانست و گفت: بین دو ملت ایران و ارمنستان همبستگی و علاقه قبلی وجود دارد و این ظرفیت مناسبی است که می‌توان برای توسعه همکاری‌ها در بخش‌های مختلف از آن استفاده کرد.

رییس جمهور اظهار داشت: ملت ایران همیشه آماده است تجارب و توانمندی‌های خود را در اختیار دوستان خود قرار دهد و پیشرفت آنها را پیشرفت خود می‌داند.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: افزایش همکاری‌های تجاری، اجرای پروژه‌های مختلف در زمینه حمل و نقل و انرژی و سرمایه‌گذاری مشترک حلقه‌های اتصال ملت‌های منطقه به یکدیگر است و هر چقدر اینگونه مناسبات افزایش پیدا کند پایداری روابط بین ملت‌ها تقویت خواهد شد.

دکتر احمدی نژاد با بیان اینکه همه کشورهای منطقه نیازمند یکدیگر هستند، اظهار داشت: کشورهای منطقه با گسترش روابط همه جانبه می‌توانند امنیت و صلح پایدار را در منطقه برقرار کنند.

نخست وزیر ارمنستان نیز در این دیدار با بیان اینکه بین ایران و ارمنستان دیدگاه یکسان و مشترکی وجود دارد خواستار افزایش سطح روابط اقتصادی متناسب با سطح روابط سیاسی و فرهنگی شد.

تیگران سرکیسیان با بیان اینکه دو کشور از ظرفیت‌های فراوانی برای افزایش همکاری به ویژه در زمینه اقتصادی برخوردارند، اظهار داشت: ارمنستان قصد دارد از تمام ظرفیت‌های موجود برای ارتقای سطح مناسبات و همکاری‌های دو کشور استفاده کند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

روساي جمهور ايران و ارمنستان تاکيدکردند: