جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 21 آبان 1389 - ساعت 16:33
شماره خبر: 100890847348
آزمون عملي تربيت بدني سازمان سنجش برگزار شد
جام جم آنلاين: سازمان سنجش آموزش کشور ، آزمون عملی برای داوطلبان رشته تربیت بدنی که امسال در کنکور سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی قبول شدند را در دانشگاه شمال آمل برگزار کرد.

به گزارش مهر از آمل، رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه شمال شهرستان آمل ظهر جمعه در حاشیه این آزمون به خبرنگاران گفت: در این آزمون یک روزه، 350 داوطلب از استانهای مازندران، گلستان و سمنان که در آزمون تئوری امسال دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی قبول شده بودند، حضور داشتند.

علی رضا امیرنژاد افزود: این آزمون در قالب 9 بخش سنجش بدنی داوطلبان برگزارشد که نقش تعیین کننده ای نیز در مجاز شدن دانشگاه آینده آن برای ادامه تحصیل در رشته تربیت بدنی داشت.

وی افزود: این آزمون ها دربخش های  بارفیکس خوابیده، دربیل با توپ فوتبال، دربیل با توپ بسکتبال، درازنشست با توپ طبی سه کیلویی، عبور از موانع 50 و60 سانتی متری، ایستگاه قلت جلو،عبور از چوب موازنه چهار متری، دوی چهار  در 9 متر، پرتاپ توپ سه کیلویی و دوی 250 متر برگزار شد.

رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه شمال تصریح کرد: داوطلبان بر اساس رتبه کنکوری که کسب کردند ونیز نمره آزمون عملی، مجاز به قبولی در رشته تربیت بدنی در دانشگاه های کشور خواهند شد.

امیرنژاد خاطرنشان کرد: این آزمون زیرنظر سازمان سنجش آموزش کشور، پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ایران و دانشگاه شمال آمل برگزارشد.

دانشگاه شمال در شهرستان آمل به عنوان یک مرکز آموزش عالی غیرانتفاعی کشور است و دارای مجموعه وامکانات پیشرفته ورزشی در تمامی رشته است.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: