جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 31 فروردين 1388 - ساعت 10:46
شماره خبر: 100904650539
جامعه اسلامي مهندسين از احمدي‌نژاد حمايت مي‌کند
جام جم آنلاين: عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین گفت: جامعه اسلامی مهندسین در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم از محمود احمدی نژاد حمایت می‌کند.

به گزارش ایرنا مهندس مهدی اسماعیلی با اشاره به برنامه‌های انتخاباتی تشکل متبوع گفت: دفاتر استانی جامعه اسلامی مهندسین حمایت خود را از دکتر احمدی نژاد اعلام کرده‌اند و شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین به زودی تصمیم تشکیلات را اعلام خواهد کرد.

وی گفت: رمز پیروزی اصولگرایان در انتخابات و تداوم گفتمان عدالت و پیشرفت، اسجام اصولگرایان است. وی در واقع موج عدالت خواهی دولت نهم را از مهم ترین دلایل ورود موسوی به عرصه انتخابات دانست و گفت: هر چند موسوی دراظهار نظرهای اولیه موضع انتقادی و نسبتا تند به دولت نهم دارد، ولی این فضای ایجاد شده برای میرحسین موسوی به دلیل تغییراتی است که دولت نهم ایجاد کرده است.

عضو شورای مرکزی جام اظهار داشت: موج عدالت خواهی دولت نهم باعث شده که شخصی مانند میر حسین موسوی احساس کند که فضا طوری است که می تواند کاندیدای ریاست جمهوری شود.

وی در ادامه گفت:موسوی مرزبندی مشخصی با اصولگرایان داشته و دارد، از طرفی دو دهه سکوتش قابل تامل می باشد، ولی باید دید موسوی دهه چهارم با دهه اول چه تفاوتی کرده است.

اسماعیلی تاکید کرد:اگر او به لحاظ فکری همان موسوی دهه اول باشد در جبهه رقیب قرار دارد و در این خصوص نیز ما باید رقابت شرافتمندانه ای با وی داشته باشیم.

وی اظهار داشت:موسوی از نیروهای انقلاب است و ورود او به صحنه رقابت، عامل مقوم نظام و ارتقای سرمایه‌های اجتماعی است، نیروهای نظام، شیفته خدمتند و حتی رقابتشان هم برای استحکام نظام است و هم افزایی توانمندی‌های نیروهای نظام ثمره حضور مهندس موسوی است.

اسماعیلی تاکید کرد:رقابت ما متعهدانه به آرمانهای نظام و تعامل ما با یکدیگر هم افزا برای تعالی ایران خواهد بود، دست یکدیگر را به رقابت می فشاریم و تعالی ایران را در پرتوی همکاری سازنده پاس می‌داریم.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):