جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 25 مهر 1398 / 17 صفر 1441 / a 17 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 30 شهريور 1388 - ساعت 16:48
شماره خبر: 100917977847
ازسوي کردزنگنه اعلام شد:
دلايل تعويق عرضه بلوکي مخابرات
جام جم آنلاين: رئیس سازمان خصوصی‌ سازی بررسی بیشتر صلاحیت متقاضیان خرید را دلیل اصلی به تعویق افتادن عرضه بلوکی سهام مخابرات عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا حیدری کردزنگنه گفت: مشکل خاصی در روند عرضه بلوک 50 درصد به اضافه یک سهم مخابرات وجود ندارد و معامله این بلوک به زودی انجام خواهد شد.

رئیس سازمان خصوصی سازی درباره اینکه چه زمان قرار است عرضه انجام شود، افزود: دلیل تعویق عرضه این بود که احساس کردیم نیاز است صلاحیت مالی و فنی خریداران را بیشتر بررسی کنیم و بعد از اینکه به نتیجه نهایی برسیم زمان عرضه را اعلام می کنیم .

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اخبار پراکنده درباره ورود خریدار سوم را تایید می‌کنید، تصریح کرد: بله، متقاضی سومی هم پیشنهاد داده که وارد رقابت برای خرید این بلوک شود و ما به دنبال گرفتن مدارک و اطلاعات بیشتر هستیم تا صلاحیت خریدار جدید را بررسی کنیم.

وی درباره ماهیت این خریدار اظهارنظری نکرد و افزود: برآورد ما این است که تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده زمان قطعی و نهایی بلوک مخابرات اعلام شود.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی احتمال برگزار نشدن معامله بلوکی مخابرات را رد کرد و گفت: عزم سازمان خصوصی‌سازی و مدیران مخابرات بر انجام معامله است و این تعویق‌ها تنها حساسیت این معامله بزرگ را می‌رساند.

کردزنگنه در پایان تعویق‌ها را طبیعی دانست و گفت: وقتی پای عرضه مهمی مثل مخابرات در کار باشد این تعویق‌ها امری طبیعی است ، کما اینکه در تمام دنیا هم این گونه به تاخیر افتادن‌ها وجود دارد و چیز تازه‌ای نیست.
 


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
سهام مخابرات فردا عرضه نمي‌شود

بزرگترين معامله تاريخ بورس فردا انجام مي‌شود

کردزنگنه خبر داد:

عقدايي اعلام کرد: