جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 23 آبان 1398 / 16 ربيع الأول 1441 / a 14 Nov 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 17 مهر 1387 - ساعت 10:24
شماره خبر: 100951132353
رئيس جمهور:
مصوبات خوبي براي خراسان شمالي داريم
جام جم آنلاين: رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه در بدو ورود به بجنورد مرکز استان خراسان شمالی گفت: در دور دوم سفر استانی دولت به خراسان شمالی مصوبات بسیار خوبی برای پیشرفت و جهش این استان پیش بینی شده است.

به گزارش ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد در فرودگاه بجنورد گفت: خراسان شمالی از مهم ترین، با نشاط ترین و زیباترین استان های کشور است که دارای ارزش ها و توانمندی های فراوان است.

وی همچنین مردم این استان را با نشاط ترین، مومن ترین، منسجم ترین و آرمانی ترین مردم دانست که همواره از فرهنگ، عزت و استقلال ایران دفاع کرده اند.

احمدی نژاد در ادامه اظهار داشت که بخشی از این سفر مربوط به بررسی پیشرفت های استان و نتایج عملکرد دور اول سفر هیات دولت به این استان است.

وی همچنین تشکیل کارگروه های تخصصی به منظور بررسی دقیق تر کارهایی که دولت باید در این استان انجام دهد را از دیگر برنامه های دور دوم هیات دولت به خراسان شمالی دانست.

احمدی نژاد اظهار امیدواری کرد که هیات دولت در این سفر بتواند با ارزیابی از کارهای گذشته در این استان، تصمیمات خوبی برای آینده آن اتخاذ کند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: