روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 01 خرداد 1398 / 17 رمضان 1440 / a 22 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
کليک
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 08 بهمن 1391 - ساعت 19:00
شماره خبر: 100770945276
بازگشت به عصر عکس‌هاي سياه و سفيد
عکس‌های زیادی در سایت‌های اینترنتی مشاهده می‌شود که رنگ‌های شاد و جذابی را در خود جای داده‌ است. این تصاویر بسیار زیبا بوده و عکاسانی حرفه‌ای آنها را خلق کرده‌اند. اما در کنار این عکس‌های رنگارنگ، تصاویر فوق‌العاده هنرمندانه‌ای هم مشاهده می‌شود که تنها از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده است. این عکس‌های هنرمندانه در بسیاری از موارد آن‌قدر جذاب و خیره‌کننده است که به‌طور کاملا واضح، تفاوت عکاسی حرفه‌ای و اوج عکاسی حرفه‌ای را برای بیننده مشخص می‌کند.

دوست دارید شما هم به جمع عکاسان فوق‌حرفه‌ای بپیوندید و تصاویری هنرمندانه و چشم‌نواز با ظرافت‌هایی خاص و خلاقانه را پدید آورید؟

فرقی نمی‌کند عکاس مبتدی باشید یا حرفه‌ای، چرا که نرم‌افزار Perfect B&W از شما یک عکاس فوق‌حرفه‌ای می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از مجموعه افکت‌های بسیار ماهرانه و ویژه، تکنیک‌های پردازش زمان، افزایش روشنایی و کنتراست، افزایش سایه‌ها و برجستگی‌های تصاویر و... شاهکارهای هنرمندانه‌ای را به‌صورت سیاه و سفید خلق کنید که خودتان هم باورتان نشود این شاهکار حاصل کار شماست!

الگوهای حرفه‌ای

مجموعه الگوهای حرفه‌ای و ویژه‌ای که به‌صورت از پیش طراحی شده توسط Perfect B&W در اختیار شما قرار می‌گیرد شما را قادر می‌سازد براحتی بسیاری از تکنیک‌های تاریکخانه‌ای را روی تصاویر خود اعمال کرده و آنها را به شاهکارهای عکاسی تبدیل کنید. اگر نمی‌دانید کدام الگو زیبایی خیره‌کننده‌ای را به تصویر شما می‌بخشد و کدامیک از الگوها مناسب تصاویر موردنظرتان است، می‌توانید از قابلیت جستجو و پیش‌نمایش آنی الگوها کمک بگیرید.

موردعلاقه‌ها

اگر بسیاری از عکس‌هایتان از یک سبک عکاسی پیروی می‌کند و از میان تعداد بسیار زیاد الگوهای از پیش‌طراحی شده، چند الگو را بیش از همه مورد استفاده قرار می‌دهید یا الگوهایی را خودتان ایجاد کرده‌اید که بیش از همه نیازمند آنها هستید، می‌توانید با علامت‌گذاری این الگوها به‌عنوان الگوهای موردعلاقه، همیشه و در همه حال آنها را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید از طریق پنجره دسترسی سریع به الگوهای مورد علاقه، نهایت تمرکز و وقت خود را به ویرایش تصاویر اختصاص دهید و در کمتر از چند ثانیه الگوی موردنظرتان را نیز به آنها اضافه کنید.

برس‌های ضروری اصلاحات

اصلاح اشکالات تصاویر، ترمیم جاهای خالی و سوختگی‌ها، اضافه کردن کنتراست و جزئیات و به‌کار بردن رنگ‌های دلخواه با استفاده از مجموعه برس‌های منحصر به‌فردی که به‌صورت کاملا ویژه برای پردازش روی تصاویر سیاه و سفید طراحی شده است، از جمله امکانات دیگر این نرم‌افزار به شمار می‌رود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تشخیص هوشمندانه لبه‌های موضوعات مختلف، ادغام لایه‌های رنگ روی یکدیگر، به‌کارگیری فیلترهای مختلف پس از عکاسی، افزودن افکت‌های فیلمی روی تصاویر، قاب کردن تصاویر و... از مهم‌ترین امکاناتی است که در این نرم‌افزار مشاهده می‌شود. چنانچه شما هم به عکس‌های سیاه و سفید علاقه دارید یا می‌خواهید عکس‌های زیبای خود را به شاهکارهای هنرمندانه‌ای تبدیل کنید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، نسخه رایگان این نرم‌افزار را با محدودیت استفاده به مدت 30 روز دانلود کنید:

Windows:

http:‌/‌‌/‌ononesoft.cachefly.net‌/‌perfect_bw‌/‌win‌/‌Perfect_BW_Premium_Edition.exe

Mac:

http:‌/‌‌/‌ononesoft.cachefly.net‌/‌perfect_bw‌/‌mac‌/‌Perfect_BW_Premium_Edition.dmg

نویسنده: امیر عصاری