روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 30 بهمن 1397 / 13 جمادي الثاني 1440 / a 19 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
کليک
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 08 بهمن 1391 - ساعت 19:00
شماره خبر: 100770948797
خبر داغ
گزارش‌ها حاکی است که بتازگی 15 دامِین تازه با نام بتمن به ثبت رسیده که در این بین عناوینی همچون Batman Arkham Universe, Batman Ark- ham Legends, Batman Arkham Origins و DC Arkham Universe دیده می‌شود.

طبق گزارش Fusible، برادران وارنر یکی از مشتریان شرکت حمایت از برند اینترنتی MarkMonitor است که این ثبت‌ها را به عهده دارد. گفتنی است عنوان بعدی استودیوی Rocksteady در دنیای بتمن، پیش‌درآمدی بر دو بازی قبلی است و براساس دوران نقره‌ای (Silver Age) دنیای DC ساخته خواهد شد. این عنوان که تا سال 2014 به بازار نخواهد آمد، ماجرای چگونگی اولین برخورد بتمن و جوکر را روایت می‌کند.

 

ظاهرا مدت چندانی تا معرفی کنسول‌های بعدی مایکروسافت و سونی (احتمالا PS4 و Xbox720) باقی نمانده است. به گزارش Videogamer، سونی و مایکروسافت قصد دارند به سبک اپل، در کنفرانس تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای که از بیست‌و‌پنجم تا بیست و نهم مارس امسال در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، کنسول‌های خود را به مخاطبان معرفی کنند. طبق پیش‌بینی یکی از بزرگ‌ترین تحلیلگران این صنعت، سونی کنسول خود را پیش از مایکروسافت عرضه خواهد کرد. همچنین پیش‌بینی می‌شود قیمت‌گذاری دو کنسول از 350 دلار آغاز شود.

انتشار یک فهرست از 50 دستاورد(Achievement) مربوط به بازی Resident Evil: Revelations، شایعه عرضه این عنوان را برای کنسول xbox360 آغاز کرد. مقامات کمپانی کپکام از هر گونه تائید یا توصیف درباره این خبر خودداری کرده‌اند. بازی Resident Evil: Revelations سال گذشته برای کنسول 3DS نینتندو به بازار آمد و مورد توجه منتقدان قرار گرفت. داستان آن بازیکن را در نقش کریس ردفیلد و جیل ولنتاین قرار می‌دهد که طی یک ماجرای اپیزودیک بین قسمت چهارم و پنجم (شماره‌دار) به سرکوب ویروس T-Abyss می‌پردازند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: