روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
پنجشنبه 27 دي 1397 / 10 جمادي الأول 1440 / a 17 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
کليک
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 08 بهمن 1391 - ساعت 19:00
شماره خبر: 100770948969
بازي هفته
اگر غار یا The Cave جدیدترین بازی شرکت دابل فاین را هنوز تجربه نکرده‌اید قبل از خواندن کلیک بروید به دنبال دانلود آن.

 غار یک بازی ماجرایی و سکوبازی است که نابغه‌ای چون ران‌گیلبرت پشت آن قرار دارد. در بازی باید با همکاری دوستان و شخصیت‌های دیگر معماها را حل کرده و به پیش بروید. غار را به هیچ عنوان از دست ندهید!

 

 

 

Path of Exile یک بازی اکشن نقش‌آفرینی آنلاین است که تجربه کردن آن کاملا رایگان است. در بازی کاربران در نقش شخصیت‌هایی قرار می‌گیرند که به خاطر خلاف‌ها و جرم‌های گذشته خود به دنیای تاریک و فانتزی Wraeclast تبعید شده‌اند. این بازی را می‌توانید این هفته تجربه کنید.

 

 

Sonic & All-Stars Racing Transformed که قبلا برای کنسول‌ها عرضه شده بود، این هفته مهمان PCبازها خواهد شد. سونیک و تقریبا تمام شخصیت‌های دوست‌داشتنی شرکت سگا در این بازی حضور دارند و می‌خواهند با مسابقه دادن به وسیله ماشین‌هایی که به قایق و هواپیما هم تبدیل می‌شوند، در زمین و آب و هوا کل یکدیگر را بخوابانند!

 

 

و در پایان این‌که Hitman HD Trilogy نیز این هفته عرضه می‌شود که شامل نسخه‌های دوم تا چهارم بازی است. اگر بعد از تجربه شاهکاری چون آمرزش دلتان هوای نسخه‌های قبلی هیتمن را کرد، فرصت کاملا مناسبی است.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: