روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 20 دي 1390 - ساعت 00:03
شماره خبر: 100801092138
ميرطاهر مظلومي: نقش مراد را خيلي دوست داشتم
بازیگر نقش مراد در سریال «تا ثریا» گفت: ایفای نقش «مراد» برایم خیلی دوست‌داشتنی است و باید بگویم واقعا با این نقش زندگی کردم.

میرطاهر مظلومی به ایسنا گفت: ایفای نقش «مراد» با این شکل و شمایل و باور آن، در تعامل و گپ و گفت‌هایی که با کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده سریال «تا ثریا» داشتیم به وجود آمد که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اگر این شخصیت دارای چنین خصوصیاتی باشد تاثیرگذاری بهتری خواهد داشت؛ ضمن این‌که قصه این سریال کاملا تراژدی است و وجود چنین شخصیتی کمی قصه را تلطیف می‌کرد.

وی افزود: من به عنوان یک بازیگر، متکدیان را می‌شناسم که خود این موضوع توانست کمک زیادی به ایفای نقشم کند؛ چرا که هر چه نسبت به ایفای یک نقش تجربه بیشتری داشته باشیم قطعا می‌توانیم به بهترین شکل ممکن آن را ایفا کنیم.

مظلومی درباره استفاده از بداهه در سریال هم گفت: تکیه‌کلام «بنزین می‌ریزم خودمو آتیش می‌زنم» و «بی‌شعور و بی‌تمدن» از جمله دیالوگ‌هایی بود که به صورت ناخودآگاه و بداهه شکل گرفت؛ البته من تکیه‌‌کلام‌های بداهه را هم از قبل با کارگردان چک می‌کنم و با موافقت وی آنها را می‌گویم.

مظلومی خاطرنشان کرد: به هر حال هر بازیگر دارای یکسری خلاقیت‌های درونی است و می‌تواند خیلی از تکیه‌کلام‌ها را از خودش بگوید ولی در نهایت این کارگردان است که باید اجازه استفاده از  آن را بدهد.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: