روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
تپش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 19 بهمن 1390 - ساعت 19:00
شماره خبر: 100803678417
چهره‌ها و حادثه‌ها
ماشينم پنچر شد، زندگي‌ام را دزد برد
ساعد هدایتی متولد فروردین سال 1334 است، متاهل و قبلا کارمند بیمارستان بوده است. ساعد هدایتی را همه ما بیشتر با کارهای مهران مدیری می‌شناسیم. او کار تلویزیونی خود را با سلام آشنا شروع کرد و بعد از بازی در مجموعه‌های نود شب و پلاک 14 هم این کار را ادامه داد و از مجموعه طنز پاورچین یکی از بازیگران ثابت کارهای مدیری شد و همچنان به صورت حرفه‌ای این فعالیت را دنبال می‌کند.

لج و لج‌بازی، 2 شبانه‌روز، هر چی تو بخوای، سر تو بدزد رفیق، قلقلک، توکیو بدون توقف، پاورچین، نقطه‌چین، جایزه بزرگ، شب‌های برره، باغ مظفر و... بخشی از کارنامه کاری اوست.

ساعد هدایتی در ارتباط با حادثه‌ای که در زندگی‌اش رخ داده است، می‌گوید: ساعت 4 بعدازظهر یکی از روزهای سال 85 بود که برای رفتن به بانک سوار ماشینم شدم و در میان راه ماشینم پنچر شد، داخل کیفی که قرار بود به بانک ببرم 3 میلیون و 600 هزار‌تومان وجه‌نقد و همچنین وسایل قیمتی و ارزشمند زندگی‌ام بود که متاسفانه زمانی که جلوی پنچری رسیدم و رفتم که به صاحب مغازه خبر بدهم بیاید پنچری را بگیرد وقتی برگشتم دیدم کیفم نیست و کیفم را دزد زده است.او ادامه می‌دهد: آن لحظه تنها بودم و دچار شوک شدم و تپش قلب گرفتم و تا الان هم اصلا از آن آقا دزده و وسایل‌ هیچ خبری نشده که نشده است.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: