روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 22 آبان 1397 / 04 ربيع الأول 1440 / a 13 Nov 2018
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 91
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 اسفند 1390 - ساعت 16:33
شماره خبر: 100806016548
بيژن مقدم / مديرمسوول
سال تحولات بزرگ
روزها و سال‌ها می‌گذرد با انبوهی از خاطرات تلخ و شیرین، این ماییم که دل به تلخی‌ها بسپاریم یا جان و روحمان را با شیرینی‌هایش جلا ببخشیم.

سال 90 به دلایلی روشن سالی سرشار از امید و سرزندگی بود. شاید نیازی به یادآوری این نکته نباشد که تمام زخم‌خوردگان از ملت ایران و انقلاب اسلامی با تمام توانشان به میدان آمدند تا ملت و نظام اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آنان زانو زده و سر تسلیم فرود آورد. اما به لطف خدا نه‌تنها چنین نشد، بلکه سرخصم بارها به سنگ کوبیده شد.

اگر از حوادث درس‌آموز و شیرینی نظیر سقوط دیکتاتورهای حاکم بر کشورهای اسلامی و بیداری اسلامی، خروج خفت‌بار ارتش آمریکا از عراق، آغاز جنبش وال‌استریت در آمریکا و قلب سرمایه‌داری جهان بگذریم، نمی‌توانیم از پیشرفت‌های علمی در حوزه‌های پزشکی ، هسته‌ای و صنایع نظامی، حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و بویژه انتخابات نهمین دوره مجلس در کشورمان به سادگی عبور کنیم.

بی‌تردید ظهور آگاهی و ایمان مردم آنچنان شیرین و دلچسب بود که تا سال‌ها می‌توان از برکات آن بهره برد.

سال 91 با چنین ره‌توشه‌ای آغاز می‌شود و امیدواریم مسوولان نیز قدردان سرمایه اجتماعی حاصل از حضور و عشق مردم به کشور باشند.

سال نو بر همه مبارک


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: