روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 91
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 اسفند 1390 - ساعت 16:37
شماره خبر: 100806450764
2 شماره طلايي را به خاطر بسپاريد
حالا که قصد سفر دارید توصیه می‌کنیم ضمن این‌که لباس گرم و خوراکی به اندازه کافی برای افراد خانواده به همراه می‌برید، از کنترل ایمنی و سالم بودن خودرو و به همراه داشتن تجهیزاتی همچون لاستیک یخ‌شکن و زنجیرچرخ بخصوص اگر قصد تردد در محورهای کوهستانی را دارید، غافل نشوید. اما در کنار این توصیه‌ها پیشنهاد می‌کنیم این دو شماره طلایی را هم به خاطر بسپارید.

88255555 هر زمان که قصد سفر دارید می‌توانید با این شماره که شماره سایت مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور است تماس گرفته و آخرین و جدیدترین اطلاعات در خصوص وضعیت محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در تمام جاده‌های کشور و وضعیت جوی را جویا شوید تا با خیالی آسوده‌تر و با آمادگی بیشتر سفرتان را آغاز کنید. ضمن این‌که اگر در طول راه دچار حادثه رانندگی شدید، اگر خودرویتان دچار نقص فنی شد، اگر به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی به ناچار در مسیر یا گردنه کوهستانی گرفتار برف و کولاک شدید و... می‌توانید با تماس با این شماره تلفن مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس‌راه را در جریان بگذارید تا هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای امدادرسانی به شما انجام شود.

شماره 88288888 دومین شماره طلایی است که شاید نه فقط برای مسافران نوروزی، بلکه در صورت نیاز گره از کار سایر شهروندان نیز باز خواهد کرد.

شهروندان می‌توانند با این شماره تلفن تماس گرفته و هر خدمات اطلاعاتی که به پلیس راهور مربوط می‌شود را دریافت کنند. اطلاعات مربوط به گواهینامه به طور مثال اگر گواهینامه‌تان نیاز به تمدید یا تعویض دارد یا اگر بتازگی آزمون داده‌اید و در انتظار دریافت گواهینامه‌تان هستید، اما هنوز این گواهینامه به دستتان نرسیده است و.. همچنین سایر خدمات در حوزه اجرائیات ازجمله دریافت خلافی یا اطلاع از این‌که چه تعداد نمره منفی برایتان ثبت شده، اطلاعات و خدمات مورد نیاز در بخش شماره‌گذاری و... همه این موارد را می‌توانید از طریق تماس با شماره 88288888 پیگیری کنید تا اقدامات لازم برای حل مشکل‌تان در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

نوروز امسال هم خیلی‌ها قصد سفر به نقاط مختلف کشور را دارند؛ هرچند بسیاری از مسافران نوروزی رانندگی توام با آرامش همراه با رعایت قوانین و به دور از تخلف را تا رسیدن به مقصد انتخاب می‌کنند، اما روی سخن ما با آن دسته از معدود رانندگانی است که حتی در سفرنوروزی خود و بودن در کنار خانواده نیز نمی‌تواند آنها را از ارتکاب تخلفات ریز و درشت رانندگی باز دارد صرفا با این استدلال که شاید این‌طور راه طولانی تا مقصد برایشان کوتاه‌تر شود و از روی خوش شانسی یا هر چیز دیگری تاکنون از جریمه شدن، توقیف خودرو و در نهایت تلخ شدن سفر به کام خود و خانواده‌شان در امان مانده‌اند. اما این رانندگان متخلف باید بدانند عید امسال کوچک‌ترین تخلف‌شان از تیررس چشمان الکترونیکی پلیس پنهان نخواهد ماند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: