روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 28 دي 1397 / 11 جمادي الأول 1440 / a 18 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 91
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 اسفند 1390 - ساعت 16:39
شماره خبر: 100806615066
سها روحاني / دبير گروه ايران
صفحه‌اي براي ايران
یک سال گذشت. مثل یک چشم برهم زدن؛ انگار همین دیروز بود که خود را برای نوروز 90 آماده می‌کردیم. زمان زود می‌گذرد، مثل برق و باد، بنابراین بد نیست کمی به خودمان بیاییم و ببینیم که در این یک سال چه کرده‌ایم، چه چیزی را به دست آورده‌ایم و چه چیز‌هایی را از دست داده‌ایم آنهایی را که از دستشان داده‌ایم هیچ گاه به دست نمی‌آوریم و فقط می‌توانیم افسوس از دست دادنشان را بخوریم، ولی برای کارهایی که انجام ندادیم و باید انجام می‌دادیم، کمی تامل کنیم. شاید هنوز فرصتی باشد. این روزها که نوید‌بخش روزهای بهاری است به ما هشدار می‌دهد از فرصت‌ها استفاده بهینه کنیم.

در صفحه ایران جام‌جم در طول یک سالی که گذشت تجربیات بسیاری به دست آوردیم، هرچند کاستی‌ها و نقص‌های خود را نادیده نمی‌گیریم، اما این را می‌دانیم که با تمام وجود شنیده‌ایم و برای حل آنها کوشیده و می‌‌کوشیم.

ما آنچه را در این صفحه انجام می‌دهیم در حد بضاعت و توانمان است. می‌دانیم که وقتی از مشکلات صحبت می‌شود فقط حرف از تهران و پایتخت‌نشینان است، ولی مگر تهران چند درصد جمعیت ایران را تشکیل می‌دهد. ما در صفحه ایران به این واقعیت رسیدیم هر چند که به آن اعتقاد نیز داشتیم، ولی از نزدیک آن را لمس کردیم که بار خبری این صفحه به اندازه ایران، بزرگ و پراهمیت است. به همین خاطر سعی کردیم زبان مشکلات مردم اقصی نقاط ایران‌زمین باشیم و برایمان کرد، بلوچ، ترک و گیلک فرقی نمی‌کند، همه ما ایرانی هستیم و ایران را دوست داریم. گاه بر ما خرده گرفته می‌شود که چرا فقط از تلخی‌ها می‌نویسید؛ حق با شماست، ولی هدف ما از این‌گونه اطلاع‌رسانی برطرف شدن مشکلات است مشکلاتی که شاید از نگاه مسوولان مغفول مانده باشد. این‌صفحه از آن شماست. با ما در ارتباط باشید، ما حرف‌هایتان را به گوش جان می‌شنویم و سعی می‌کنیم در حد توان منعکس‌کننده حرف‌هایتان باشیم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: