روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 / 14 رمضان 1440 / a 19 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 91
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 اسفند 1390 - ساعت 16:40
شماره خبر: 100806705891
شهرام يزدان‌پناه ‌‌/‌‌ دبير گروه دانش
برايتان «جام‌جم» آرزومنديم
میل به دانستن و شادی توانستن 2 حس لذت‌بخشی است که از ابتدای تاریخ تا به امروز برای بشر چراغ راه معرفت بوده است؛ آتشی که با هر نکته جدیدتری که می‌آموزیم و یا با هر قدم بلندتری که برمی‌داریم، شعله‌ورتر شده و خود هیزم خودش می‌شود. یک سال دیگر در گروه دانش روزنامه جام‌جم تلاش کردیم تا شما را با لذت دانایی و غرور توانایی مسرور سازیم. از ژرفای حیرت‌انگیز فضا به عمق اتم بردیم‌تان و بزرگ‌ترین تئوری‌های علمی دنیا را با هم به چالش کشیدیم.

نهال امیدی که با کشف هر داروی جدیدی گل می‌داد را آبیاری کردیم و از تلاش بشر تنبیه شده برای جبران بی‌محبتی‌هایش نسبت به سیاره مادری که در آستانه فاجعه زیست‌محیطی قرار دارد، خبرهای فراوانی خواندیم.

اما حالا که نوروز از راه رسیده و خورشید دوباره برآمدن را آغاز کرده، فرصت را غنیمت شمردیم تا از شما دعوت کنیم با ویژه‌نامه نوروزی ما افق دیدتان را گسترده‌تر سازید تا آینده را با هم ببینیم.

دانش و آینده‌نگری دو واژه‌ای است که در اسطوره‌های باستانی ایران زمین از آن به جام‌جم یاد شده است. ما جام‌جم نوروزی را با نگاهی به دنیای فردا آغاز کرده‌ایم و به انتخاب سرآشپزان گروه دانش برای زندگی شما در سال نو منویی تدارک دیده‌ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید. سپس نگاهی انداخته‌ایم به آنچه انتظار داریم در سال آینده از دنیای علم و فناوری بشنویم و در آخر هم شما را به 25 سال آینده برده‌ایم تا با هم ببینیم نوروز 1416 را چگونه می‌توان خوش گذراند. امیدواریم نوروزتان پربار باشد و برایتان جام‌جم آرزو داریم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: