روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 30 بهمن 1397 / 13 جمادي الثاني 1440 / a 19 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 91
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 اسفند 1390 - ساعت 16:40
شماره خبر: 100806706203
سال 1391 به انتخاب سرآشپز
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که از زور گرسنگی و نه برای تفنن رفته‌اید داخل یک رستوران و تا گارسون آمده خوش‌آمدی بگوید، با بی‌حوصلگی گفته‌اید که به انتخاب خودش یک چیزی بیاورد تا شما بخورید. تازه این یک طرف ماجراست.

آن طرف ماجرا وقتی است که شما بروید به یک رستوران خیلی شیک و گارسون منویی را تقدیمتان کند و بعد سرش را بیاورد نزدیک گوش شما و در حالی که با نگرانی به اطراف چشم می‌گرداند با صدایی آهسته، طوری که فکر کنید این پیشنهاد فقط مخصوص شماست، به اطلاعتان برساند که غذای مخصوص امروز به انتخاب سرآشپز و مخصوص مهمان ارجمندی مثل شما نیز آماده سرو شدن است.

راستش را بخواهید ما خودمان از این انتخاب سرآشپز خیلی لذت می‌بریم و یک جوری حس می‌کنیم پولمان را داریم برای چیز مناسبی خرج می‌کنیم. برای همین فکر کردیم ما که در گروه دانش هر روز داریم درباره آخرین دستاوردهای فناوری و علمی دنیا مطلب می‌نویسیم، چرا نیاییم و فهرستی از کالاهای خوب سال آینده را که خبر تولید آنها داده شده است تهیه و تقدیم شما خوانندگان مشکل‌پسند کنیم؟ این بود که همه بر و بچه‌های گروه علمی دست به کار شدند تا از مجموعه مطالعات و پژوهش‌های خود در سال گذشته منویی به انتخاب آشپزهای گروه دانش روزنامه تهیه و تقدیم شما کنند. امیدواریم از منوی علمی امسال گروه دانش لذت ببرید.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: