روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
تپش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 14 تير 1391 - ساعت 19:00
شماره خبر: 100816373013
چهره‌ها و حادثه‌ها
پله‌اي نبود، يک متر و نيم سقوط کردم
سوسن پرور، کارگردان و بازیگر تئاتر است که در سریال‌ها و فیلم‌های بسیاری از جمله آثار سعید آقاخانی و رضا عطاران شاهد حضور او بوده‌ایم. سال گذشته پرور در نمایش «بادها برای که می‌وزند» به کارگردانی چیستا یثربی در چندین نقش بازی درخشانی داشت. پرور سریال «دزد و پلیس» را برای پخش در ماه رمضان از شبکه سوم آماده پخش دارد.

پرور درباره یکی از حوادث زندگی‌اش می‌گوید: نمایش «پسرک خیالباف» به کارگردانی آرش سهرابی را در جشنواره تئاتر دانشجویی در همدان به صحنه می‌بردیم.

من تا آن زمان با دکور تمرین نکرده بودم. من در پرده اول بازی داشتم و بعد باید صحنه را ترک می‌کردم. در تمرین‌هایمان عادت داشتم بعد از این‌که از پله‌ها بالا می‌رفتم، در را باز می‌کردم و از صحنه براحتی خارج شدم. غافل از این‌که سکوی پشت در را در اجرای اصلی برداشته بودند و من ناغافل در را باز کردم و دو قدم بلند برداشتم که با دومی به پشت صحنه از ارتفاع یک مترو نیم سقوط کردم.

بعد از آن که بچه‌های پشت صحنه صدای ناله‌ام را شنیدند به کمکم آمدند.

از این حادثه برایم درد و کبودی پاهایم به جا ماند. جالب این‌که در صحنه بعدی هم بازی داشتم و دوباره روی صحنه رفتم! نمی‌دانم چرا هیچ‌وقت پیش نیامده روی صحنه تئاتر حتی عطسه‌ام بگیرد. انگار نیرویی وجود دارد که مواظبم هست و تازه بعد از اجراست که متوجه می‌شوم چقدر آسیب دیده‌ام.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: