روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 27 فروردين 1390 - ساعت 00:02
شماره خبر: 100841012405
تهيه‌کننده: وقفه پخش اين سريال در ايام نوروز، تاثيري بر مخاطبانش نداشته است
«آسمان هميشه ابري نيست» حذفيات نداشته است
تهیه‌کننده سریال «آسمان همیشه ابری نیست» اعلام کرد: آخرین قسمت از سریال سعید عالم‌زاده چهاردهم اردیبهشت ماه روی آنتن می‌رود.

امیرهوشنگ پوررحمانی در پاسخ به این‌سوال که آیا وقفه‌ای که در ایام نوروز در پخش سریال «آسمان همیشه ابری نیست» افتاد، تاثیری در میزان مخاطبان این سریال نداشته است، به ایسنا گفت: این وقفه تاثیری بر مخاطبان «آسمان همیشه ابری نیست» نداشت؛ چراکه بینندگان، این سریال را دوست دارند و همچنان آن را دنبال می‌کنند.

پوررحمانی اظهار کرد: سریال «آسمان همیشه ابری نیست» تاثیرگذار بود؛ ضمن این‌که هنوز این سریال در روز و زمان قبلی خودش پخش می‌شود و از این رو همه بینندگان، آ‌ن را دنبال می‌کنند.

تهیه‌کننده این سریال در پاسخ به این سوال که چند قسمت تا پایان آن باقی مانده است، یادآور شد: تمامی قسمت‌های سریال «آسمان همیشه ابری نیست» را تحویل شبکه داده‌ایم که 3 قسمت تا پایان آن باقیمانده است؛ آخرین قسمت این سریال 14 اردیبهشت از شبکه سیما روی آنتن می‌رود.

پوررحمانی تصریح کرد: این مجموعه که توسط احمد خداکریم به نگارش درآمده، با قلم امیر پوررحمانی بازنویسی شده و مقابل دوربین رفته است. «آسمان همیشه ابری نیست» با محوریت جوانان رویکردی اجتماعی دارد و روایتگر زندگی 5 خانواده است که به لحاظ رفتاری و اخلاقی در جایگاهی متفاوت در اجتماع حاضر هستند. در طول این قصه، ما تبعات رفتار و کردار اعضای مختلف این خانواده‌ها را در قالب درامی اجتماعی می‌بینیم. این مجموعه که همزمان توسط محسن توکلی تدوین شد، در لوکیشن‌هایی چون نیاوران، درکه، کلانتری، بیمارستان، طلافروشی، شهرک غرب، دارآباد، مدرسه و... تصویربرداری شده است.

محسن یگانه با آهنگسازی محمد محمدعلی برای تیتراژ این مجموعه خوانده است.

سپند امیرسلیمانی، لیلا بلوکات، تیما پوررحمانی، حدیثه تهرانی، سمیرا حسینی، کاوه خداشناس، افسانه خشتی، شیوا خنیاگر، جعفر دهقان، مهران رجبی، امیر حسین رستمی، آزاده ریاضی، مختار سائقی، مریم سرمدی، شادی شایانفر، مهرداد صحیحی، سپهر عالم‌زاده، حسن عباسی، شمسی فضل‌اللهی، آتنه فقیه‌نصیری، سیامک قاسمی، ماریه ماشاءاللهی، شبنم معززی، ناصر ممدوح، عباس موسوی، طوفان مهردادیان، فلور نظری، افسانه ناصری، مینا نوروزی‌فر و حامد وحید در این سریال هنرنمایی کرده‌اند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: