روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 30 بهمن 1397 / 13 جمادي الثاني 1440 / a 19 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
نسل سوم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 30 فروردين 1390 - ساعت 19:03
شماره خبر: 100841342380
يادداشت هفته
براي ‌انسانيت ‌آغوش باز مي‌کنم
فتانه ملک‌محمدی با فیلم سوپر استار تهمینه میلانی وارد سینما شد. وی هم اکنون در فیلم «پنهان» به کارگردانی مهدی رحمانی مشغول بازی است و درباره حضور خود در این فیلم، در چند سطر یادداشتی بهارانه در اختیار ما گذاشته است.

نقش یلدا به خودم خیلی نزدیک است. خوشبختانه من در این فیلم با همه بازیگران خوب بازی دارم و این را از خوش‌شانسی خودم می‌دانم. این تجربه جدیدی برای من بعد از «سوپر استار» محسوب می‌شود. طی این چند سال پیشنهاداتی داشتم اما با توجه به سن و سالی که دارم شاید کمتر نقشی به من پیشنهاد می‌شود. برای سن من نقش کمتر است. این سال‌ها مشغول ادامه تحصیل بودم. فکر می‌کنم با توجه به موضوعی که مطرح کردم و کارنامه کوتاهی که دارم «پنهان» یک شانس بزرگ برای من محسوب می‌شود.این فیلم برای من جای تجربه دارد. با توجه به نقشی که دارم هر روز سر صحنه می‌روم و حتی روزهای محدودی که بازی ندارم ترجیح می‌دهم سر کار باشم. خیلی خوشحالم که با فریبرز عرب‌نیا، آنا نعمتی و بابک حمیدیان و دو هم‌نسلم «مهرداد صدیقیان» و «آناهیتا افشار» همبازی هستم و از کمک‌های همه آنها استفاده کردم. علاوه بر فیلمنامه خوب «مهدی شیرزاد» که هر روز سر صحنه حضور دارد و به ما دلگرمی می‌دهد و کارگردانی «مهدی رحمانی» که کاملا حرفه‌ای است و حضورم را به نوعی مدیون وی می‌دانم. یکی از افتخاراتم کار در کنار تورج منصوری است که از او چیزهای زیادی یاد گرفتم. حرف‌های زیادی برای گفتن دارم ولی متاسفانه همیشه به غیر از یادداشت‌های خصوصی که برای خودم می‌نویسم تجربه یادداشت‌های ژورنالیستی را ندارم. با این حال دوست دارم برای هم‌نسلان خودم که می‌دانم خیلی حال خوبی ندارند به بهانه بهار چند خطی بنویسم. ما همه می‌دانیم که ایرانیان باستان تغییر برای تحول را خیلی خوب درک کردند چراکه به تغییرات جوی که در نهایت به تحول فصل می‌رسد و زمستان به بهار تبدیل می‌شود نگاهی اندیشمندانه داشتند، اندیشه‌ای که بخوبی زایش که امری طبیعی بود را می‌دیدند و ورای آن به نوزایی می‌اندیشیدند. به همین دلیل نوزایی در نگاه ایرانیان ارزش بالایی داشته و امروزه بویژه برای نسل من این ارزش، ارزش تغییر و تحول بیشتر و بیشتر شده... و حالا در این سال‌ها من 21 ساله و نسل من، چه هنرمند، چه غیرهنرمند در هر موقعیت و جایگاهی نقش مسوولانه و انسانی خود را ایفا می‌کنیم تا به دریافت‌های نوینی برسیم. برای پاسداشت حرمت بشریت در سراسر جهان به لطافت بهاران آغوش به انسانیت بگشاییم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: