روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
دوشنبه 28 آبان 1397 / 10 ربيع الأول 1440 / a 19 Nov 2018
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
نسل سوم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 30 فروردين 1390 - ساعت 19:04
شماره خبر: 100841345495
اين بارساي فوق‌العاده
این که الان طرفدار بارسلونا هستم دلیل بر این نیست که از بچگی این تیم را دوست داشتم. من بارسا را دوست دارم چون خیلی خوب بازی می‌کند و از دیدن بازی‌هایش لذت می‌برم.

راستش را بگویم زمانی فرانک رایکارد هوادار بارسلونا نبودم. امروز این تیم را دوست دارم چون فوتبال قشنگی ارائه می‌دهد.

بارسلونا در هر بازی سیستم خاصی به کار می‌گیرد و به همین دلیل هیچ کس نمی‌تواند دست این تیم را بخواند. آنها در زمین تاکتیک‌های مختلف را فوق‌العاده اجرا می‌کنند و هماهنگی‌شان مثال زدنی است. مربی مورد علاقه‌ام هم گواردیولاست؛ چون در عین جوانی به روز و با دانش است.

در بین بازیکنان بارسا نیز عاشق ژاوی هستم؛ چون خیلی خوب پاس می‌دهد و این کار را برای مهاجم آسان می‌کند. شاید همین موارد به علاوه بازی خوب بارسا باعث شد من که زمان زیدان طرفدار رئال بودم حالا هوادار بارسا باشم. حالا هم دوست دارم در ال‌کلاسیکو کریس رونالدو گل بزند، اما رئال مادرید ببازد، این طوری تلخی‌اش برای آنها بیشتر می‌شود...!

فکر می‌کنم در ایران خیلی از افراد مثل من منتظر پیروزی بارسلونا هستند؛ چراکه به نظر من طرفداران بارسلونا بیشتر از رئال هستند. تیمی‌ که این همه خوب بازی می‌کند باید هم این همه طرفدار داشته باشد.

آرش برهانی


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: