روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 05 خرداد 1398 / 21 رمضان 1440 / a 26 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
نسل سوم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 30 فروردين 1390 - ساعت 19:04
شماره خبر: 100841345573
منتظر برد رئال با کاکا و کريس
هر وقت بازی رئال را می‌بینم لذت می‌برم و انرژی مضاعفی می‌گیرم. سطح فوتبال رئال مادرید بسیار بالاست و هر نوع تاکتیکی که فکرش را می‌کنی می‌توانی در بازی این تیم ببینی. به همین دلیل است که از بازی رئال مادرید لذت می‌برم.

مهره‌هایی که این تیم دارد کمک می‌کند که بهترین نمایش را داشته باشند. در این میان کاکا و کریس رونالدو چیز دیگری هستند. من عاشق سبک بازی این دو هستم. همیشه با دقت بازی رونالدو و کاکا را می‌بینم و سعی می‌کنم چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرم.

به عنوان یک‌هافبک دیدن بازی‌های رونالدو و کاکا خیلی می‌تواند کمکم کند. این که آنها چگونه حرکت می‌کنند و بازیکنان هم‌تیمی‌شان را در موقعیت مناسب قرار می‌دهند. این دو هم در خدمت تیم هستند و هم در کارهای انفرادی موفق عمل می‌کنند. هر زمان که آنها نبودند رئال مادرید دچار مشکل شده است.

ال‌کلاسیکو برای من هیجان خاصی دارد. 90 دقیقه پای تلویزیون می‌نشینم تا برد تیمم را ببینم.

خیلی دوست دارم رئال با این بازیکنان و مربی‌ای که دارد برنده شود. من برای دیدن این موضوع، لحظه‌شماری می‌کنم. پیروزی در ال‌کلاسیکو مزه خاصی دارد بخصوص این که کریس رونالدو و کاکا هم باشند.

محمد نوری


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: