روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
پنجشنبه 25 مهر 1398 / 17 صفر 1441 / a 17 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ورزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 29 خرداد 1390 - ساعت 00:05
شماره خبر: 100846541371
ستاره مورد علاقه سرخپوشان، پرسپوليسي شد تا خيال سرمربي آينده تا حدي آسوده باشد
کريمي: سال‌هاي آخر فوتبالم را با پرسپوليس سپري مي‌کنم
دیروز باشگاه پرسپولیس و هیات فوتبال تهران در کانون توجه رسانه‌ها قرار داشت جایی که قرار بود علی کریمی با حبیب کاشانی پای میز مذاکره نشسته و در صورت توافق نهایی، قرارداد خود را به ثبت برساند، اتفاقی که افتاد و علی کریمی پس از مذاکره با حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس با پیراهن همیشگی خود یعنی شماره 8 عکس یادگاری گرفت و قرارداد رسمی خود را به مبلغ 350 میلیون تومان به امضا رساند.

گرچه جذب بازیکن پیش از انتخاب سرمربی تیم انتقادهایی را متوجه سرپرست باشگاه پرسپولیس کرد، اما به واقع کدام مربی فوتبال ایران است که دلش نخواهد بازیکن خلاقی همچون کریمی را در اختیار داشته باشد.کریمی که پیش از این و در دو مقطع سال‌های77 تا 80 و همچنین لیگ 87-88 پیراهن پرسپولیس را بر تن داشت و در این مدت 23 گل برای سرخپوشان به ثمر رساند، دیروز پس از عقد قرارداد در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم دوباره به این تیم برگشتم و امیدوارم سال‌های آخر فوتبالم را به خوبی در پرسپولیس سپری کنم و پاسخگوی اعتماد حبیب کاشانی و محبت‌های هواداران پرسپولیس باشم.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با مبلغ قراردادش گفت: تلاش من و آقای کاشانی این بود که سقف قرارداد را رعایت کنیم. البته این قانون فقط در ایران وجود دارد. با این حال ما باید به آن احترام بگذاریم. اعتقاد دارم باید فرقی بین بازیکنان ملی و غیر ملی باشد.هافبک شماره 8 پرسپولیس خاطرنشان کرد: با وجود این‌که از امارات پیشنهاد داشتم، اما می‌خواهم سال‌های آخر فوتبالم را در پرسپولیس سپری کنم و امیدوارم بتوانم مهره موثری برای این تیم باشم.

اما حبیب کاشانی که به دنبال جذب علی کریمی از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجید، در پاسخ به این سوال که چرا جلسه با علی کریمی طول کشید،‌ گفت: پیش از این توافق نکرده بودیم. تلفنی با او حرف زدم و خواهش کردم به باشگاه بیاید و او هم پذیرفت. در این جلسه در مورد همه چیز صحبت کردیم. صحبت‌مان در مورد قرارداد 10 دقیقه بود و قرارداد امضا شد.

کاشانی با بیان این‌که با جذب علی کریمی باشگاه پرسپولیس استارت خوبی در فصل نقل و انتقالات زد، افزود:تیمی که توانسته یکی از دو جام معتبر کشور را کسب کند در وضعیت خوبی است، اما با توجه به این‌که می‌خواهیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور فعالی داشته باشیم، نیاز به جذب بازیکنان بزرگ و باتجربه مثل علی کریمی داریم.

تکلیف کادرفنی پرسپولیس سوال دیگری بود که کاشانی در پاسخ به آن، تصریح کرد: به هر حال برای انتخاب سرمربی از افراد صاحب‌نظر و کارشناس و کسانی که استخوان خرد کرده این فوتبال باشند، کمک می‌گیریم. نمی‌توان زمان انتخاب سرمربی را اعلام کرد،‌ اما در اسرع وقت می‌خواهیم این اتفاق بیفتد.

کاشانی در مورد معرفی حمید سجادی به عنوان گزینه وزارت ورزش و این موضوع که به خاطر مشکلات بین خودش و سجادی آیا پرسپولیس در آینده دستخوش تغییرات می‌شود، تصریح کرد: سجادی از شخصیت‌های بزرگ ورزش است و تا به امروز به من لطف داشته، اما قرار نیست با آمدن وزیر و رفتن رئیس سازمان، باشگاه پرسپولیس دچار تغییرات شود.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: