روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
پنجشنبه 23 آبان 1398 / 16 ربيع الأول 1441 / a 14 Nov 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ورزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
پنجشنبه 21 مهر 1390 - ساعت 00:07
شماره خبر: 100856573578
بوناچيچ از سپاهان قهر کرد
حضور همزمان مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در تمرین عصر چهارشنبه زردپوشان باعث علنی شدن اختلاف نظر علیرضا رحیمی و لوکا بوناچیچ شد. درحالی که به نظر می‌رسید اختلاف‌نظر لوکا بوناچیچ و علیرضا رحیمی تنها بر سر اخراج محسن بنگر از سوی این مربی کروات است، دیروز مشخص شد مدیرعامل باشگاه با تصمیم‌گیری‌های سرمربی تیمش به هیچ عنوان موافق نیست و دامنه اختلاف آنها وسیع‌تر از آن است که تصور می‌شد.

لوکا بوناچیچ که در آخرین تصمیم خود رای به مرخصی اجباری کریم قنبری داده بود، دیروز با حضور در محل تمرین زردپوشان غافلگیر شد؛ چراکه علاوه بر مدیرعامل باشگاه، کریم قنبری، محسن بنگر، رحمان احمدی، فرزاد حاتمی و حسین پاپی، بازیکنان مورد غضب او به دستور رحیمی مهیای شرکت در تمرین شده بودند.

این مربی کروات که پیش از این اعلام کرده بود تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکنان و کریم قنبری ندارد، پس از آن که متوجه شد باید با حضور آنها تمرین را برگزار کند، محل تمرین را ترک کرد.

تمرینات تیم فوتبال سپاهان با رفتن بوناچیچ زیر نظر کریم قنبری دنبال شد و این تمرین تماشاگری ویژه به نام علیرضا رحیمی داشت. او در این باره به مهر گفت: این بازیکنان جزو سرمایه‌های باشگاه هستند و با توجه به این‌که سپاهان امسال علاوه بر مسابقات لیگ برتر و جام حذفی باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز به میدان برود، نباید به راحتی از آنها چشم پوشی کنیم.

وی تصریح کرد: اگر مشکل این بازیکنان انضباطی است، بوناچیچ باید به صورت کتبی به ما اعلام کند تا در خصوص وضعیت آنها تصمیم‌گیری کنیم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: