روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 01 شهريور 1398 / 21 ذی الحجة 1440 / a 23 Aug 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 21 فروردين 1389 - ساعت 00:02
شماره خبر: 100872119756
قهوه‌خانه بهشت در شبکه قرآن
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه قرآن سیما از ساخت هفت مجموعه و تعدادی تله‌فیلم با عناوین «عمارت پدری»، «قهوه‌خانه بهشت»، «گمشده» و «بانو مجتهده امین» خبر داد.

نصیر مغزی، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه قرآن سیما درباره سیاست‌های امسال این گروه و تولیدات جدیدبه مهر گفت: سیاست‌های کلی فرقی نکرده است و در حوزه معارفی موضوعات دینی، اخلاقی و آگاهی مورد توجه قرار می‌گیرد. مجموعه تلویزیونی «قهوه‌خانه بهشت» در 45 قسمت به کارگردانی محمدتقی انصاری تهیه می‌شود. این مجموعه مراحل ساخت دکور را پشت سر می‌گذارد و بزودی کلید می‌خورد. وی در ادامه افزود: این مجموعه اپیزودیک است و داستان هم در مهمانسرایی واقع در مهران می‌گذرد که زائران مختلف عتبات عالیات مهمان آن می‌شوند و اتفاقات مختلف رخ می‌دهد. فیلمنامه مجموعه «عمارت پدری» را هم تیرداد سخایی و علیرضا حسینی هم در 40 قسمت با مضمون خیریه می‌نویسند و هنوز کارگردان آن مشخص نشده است. به احتمال زیاد اوائل اردیبهشت‌ماه کلید می‌زنیم.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه قرآن سیما با اشاره به مجموعه «بچه‌های خوب» گفت: این مجموعه با مشارکت نهضت سوادآموزی تهیه می‌شود و نگاه آن به یک جامعه روستایی است. تله‌فیلم «ابراهیم» مراحل تدوین را سپری می‌کند. نام این فیلم تلویزیونی موقت است. فیلم 90 دقیقه‌ای «باید رفت» به‌تهیه‌کنندگی علی مهام و کارگردانی حسین تبریزی تدوین می‌شود. گروه فیلم و سریال شبکه قرآن امسال هفت مجموعه، تعدادی تله‌فیلم و کلیپ تولید می‌کند. طرح‌های مختلفی به شبکه قرآن فرستاده شده و در حال بررسی هستیم.

مغزی خاطرنشان کرد: تله‌فیلمی با موضوع بانو مجتهده امین بر مبنای فیلمنامه تیرداد سخایی می‌سازیم. همچنین مجموعه محرم سال آینده شبکه قرآن را انتخاب کردیم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: