روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 04 خرداد 1398 / 20 رمضان 1440 / a 25 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
مجلس و مردم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 آذر 1389 - ساعت 15:10
شماره خبر: 100892484080
مجلس هشتم

23آبان 87

رفع مشکلات بازنشستگان در دستور کار مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس پیگیر مسائل مربوط به بازنشستگان است و این امر را با جدیت دنبال می‌کند.

26آبان 87

کلیات طرح نظارت شرعی بر ذبح و صید

نمایندگان با کلیات طرح نظارت شرعی بر ذبح و صید موافقت کردند.

28 آذر87

224 نماینده مجلس اجلاس نیویورک را محکوم کردند

224 نماینده با امضای بیانیه‌ای برگزاری اجلاس نیویورک با موضوع گفت‌وگوی ادیان را محکوم کردند. در این بیانیه با تأکید براینکه فلسفه وجودی سازمان کنفرانس اسلامی به منظور حمایت از بیت المقدس و دفاع از حریم فلسطین بوده است تصریح شده است: برگزاری اجلاسی تحت عنوان گفت‌وگوی ادیان با حضور سران جنایتکار این رژیم راه باطلی است که جز فریبکاری و نیرنگ به منظور توجیه جنایت آنان و شکست قبح به رسمیت شناختن اسرائیل و مصداق بارزی از «کلمه حق یراد بها لباطل» و عادی‌سازی روابط با اسرائیل نیست.

2آذر 87

هزار میلیارد ریال برای بهسازی راه‌های روستایی

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص بیش از یک هزار و800 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی راههای روستایی کشور خبرداد.

13آذر 87

استودیوی خبر و مصاحبه در مجلس افتتاح می‌شود

استودیو خبر و مصاحبه مجلس به همراه شبکه داخلی (اینترانت)، سامانه ارتباطات راه دور و پروژه ارتباط مکالمات الکترونیکی مجلس با هزار دستگاه دولتی در سراسر کشور امروز افتتاح می‌شود.

24آذر 87

دیدار اعضای هیأت رئیسه با مراجع

اعضای هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در آستانه عید سعید غدیر خم با سفر به شهر مقدس قم با برخی از علما و مراجع عظام دیدار می‌کنند.

22دی87

لایحه اصلاح قانون بیمه کشاورزی تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون بیمه محصولات کشاورزی را بعد از تغییر نام به لایحه اصلاح «قانون بیمه کشاورزی»، به تصویب نهایی رساندند.

6بهمن87

مجلس بار دیگر طرح ارث زنان را اصلاح کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند زنان در صورت فرزنددار بودن زوج از یک هشتم از قیمت اموال منقول و یک هشتم از قیمت اموال غیرمنقول اعم از عرصه و اعیان ارث ببرند.

25 بهمن 87

انحلال گروه‌های دوستی پارلمانی با رژیم اشغالگر قدس

رئیس مجلس شورای اسلامی در اجلاس بین المجالس اسلامی ضمن پیشنهاد برگزاری کنفرانس حمایت از حقوق ملت فلسطین در تهران تأکید کرد: حداقل انتظار امت اسلامی از این اجلاس انحلال گروه‌های دوستی، پارلمانی با رژیم صهیونیستی است.

26 بهمن 87

اعلام نکات مهم بیانیه اجلاس استانبول

رئیس مجلس شورای اسلامی با ارزیابی مثبت از نتایج بدست آمده در اجلاس فوق العاده بین المجالس اسلامی که روز گذشته برگزار شد، تأکید کرد: مجموع تحرکات منطقه‌ای نشان می‌دهد در حال نزدیک شدن به آتش بس هستیم. دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بازگشت از استانبول با حضور در جمع خبرنگاران در فرودگاه مهرآباد، دستاوردهای برگزاری اجلاس بین المجالس اسلامی و شرکت در این اجلاس را تشریح کرد.

4اسفند87

لاریجانی رئیس شورای اتحادیه بین‌المجالس اسلامی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از انتخاب علی لاریجانی به عنوان رئیس شورای اتحادیه بین‌المجالس اسلامی در جلسه اخیر این شورا خبر داد.