روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 30 بهمن 1397 / 13 جمادي الثاني 1440 / a 19 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
مجلس و مردم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 آذر 1389 - ساعت 15:22
شماره خبر: 100892484752
مجلس هشتم

26 مهر 88

هیأت پارلمانی ایران عازم اجلاس بین المجالس شد

هیأت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در یکصد و بیست و یکمین اجلاس مجمع جهانی بین المجالس که طی روزهای 27 لغایت 29 مهر ماه 88 در ژنو سوئیس برگزار می‌شود، به این کشور عزیمت کرد.

15 آبان 88

بررسی تحقیق‌و‌تفحص ازعملکرد دولت دربرنامه چهارم

مجلس شورای اسلامی علاوه بر ادامه بررسی لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها، بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در برنامه چهارم توسعه و نیز انتخاب یک حقوقدان شورای نگهبان را در برنامه دارد.

16 آبان 88

تبادل نظر لاریجانی و آیت الله سیستانی درباره مسائل مهم روز

رئیس مجلس شورای اسلامی و آیت الله سیستانی از مراجع عظام تقلید شیعه با یکدیگر دیدار و درباره مهم‌ترین مسائل منطقه‌ای و روز تبادل نظر کردند. در این سفر لاریجانی با رئیس مجلس عراق و چهره های سیاسی این کشور دیدار کرد.

22 آذر 88

نمایندگان اهانت به ساحت امام (ره) را محکوم کردند

232 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، هتک حرمت به حضرت امام خمینی (ره) را محکوم کرده و اعلام نمودند که پاسخی قاطع به این حرکت خواهند داد.

29 دی 88

حضور فعال اتحادیه بین‌المجالس اسلامی

رئیس مجلس شورای اسلامی نقش و جایگاه اتحادیه بین المجالس اسلامی را بسیار مهم و با اهمیت خواند و تأکید کرد که باید از ظرفیت اتحادیه بین المجالس اسلامی برای طرح مسائل و مشکلات اصلی جهان اسلام بهره گرفت.

30 دی 88

لزوم دقت نظر بیشتر در مسائل کشور

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هیچ تغییر مهمی در رفتار آمریکاییها ملاحظه نمی‌شود، گفت: اگر کسانی نسبت به این موضوع خوش خیالی دارند در دام فریبکارانه آمریکایی‌ها گرفتار آمده‌اند.

21 بهمن 88

رئیس کمیسیون اصل 90 درگذشت

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به رحمت ایزدی پیوست. آیت الله محمدرضا فاکر رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به رحمت ایزدی پیوست. وی پس از سال‌ها تحمل بیماری گوارشی ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت.

4 اسفند 88

لاریجانی به توکیو رفت

رئیس مجلس شورای اسلامی به دعوت همتای ژاپنی خود و به منظور دیدار و گفت وگو با مسئولان این کشور عازم توکیو شد.

22 اسفند 88

اختصاص 250 میلیارد تومان به صندوق رفاه دانشجویان

نمایندگان مقرر کردند مبلغ دو هزار و پانصد میلیارد ریال به عنوان کمک در اختیار صندوق رفاه دانشجویان وزارتخانه‌های علوم و دانشگاه آزاد قرار گیرد.

23 اسفند 88

بررسی بودجه 89 در مجلس پایان یافت

نمایندگان با نظر رئیس مجلس با شرکت در یک رأی‌گیری استمزاجی موافقت خود برای خاتمه یافتن بررسی بودجه 89 کل کشور را اعلام کردند.

27 اسفند 88

سه معاونت قانونگذاری، نظارت و اجرایی

رئیس سازمان اداری مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با نمایندگان استان آذربایجان شرقی فعالیتهای صورت گرفته و همچنین برنامه‌های پیش روی این سازمان در جهت تحقق مجلس نمونه در چشم‌انداز 1404 را تشریح کرد.