روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 28 دي 1397 / 11 جمادي الأول 1440 / a 18 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
مجلس و مردم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 آذر 1389 - ساعت 15:34
شماره خبر: 100892485501
مجلس هشتم

28 خرداد 89

بررسی موضوع واکنش به اروپا

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تحریم‌های اخیر اروپا علیه صنعت نفت و گاز ایران بر دستیابی ایران به ملزومات تکنولوژیک خود تأثیری نخواهد داشت، خبر داد که موضوع واکنش به اقدام اروپا روز یکشنبه در مجلس بررسی می‌شود.

22شهریور 89

واکنش قاطع مجالس اسلامی به اهانت به قرآن

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی، اهانت افراطیون به ساحت مقدس قرآن کریم و سکوت توأم با همراهی دستگاه حاکمه آمریکا را محکوم کرده و از رؤسا و نمایندگان پارلمان‌های جهان اسلام خواست نسبت به این جنایت بی‌سابقه، واکنش قاطع و سریع نشان دهند.

4مهر 89

تقدیر مجلس از مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل

195 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از اظهارات و موضع‌گیری‌های محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل تقدیر کردند.

6مهر 89

تأکید بر در رأس بودن مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس نسبت به جایگاه خود تردیدی ندارد که لازم باشد خود را اثبات کند، گفت: مجلس مصمم است به جای صرف وقت در این محور به مسائل اصلی ملت بپردازد.

10مهر 89

لایحه حمایت از خانواده به کمیته حقوق خصوصی مجلس رفت

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس از واگذاری بررسی سه ماده مراعا مانده لایحه حمایت از خانواده به کمیته حقوق خصوصی این کمیسیون خبرداد.

8 آبان 89

لایحه پیش فروش ساختمان اصلاح شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تأمین نظر شورای نگهبان لایحه پیش فروش ساختمان را اصلاح کردند این لایحه پیش از این در مجلس و کمیسیون‌ها مورد بررسی قرار گرفته بود.

8 آبان 89

کلیات لایحه برنامه پنجم توسعه کشور  تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 131 رأی موافق کلیات لایحه برنامه پنجم توسعه کشور را تصویب کردند.

24 آبان 89

یک درصد عوارض کالا برای مناطق محروم می‌رسد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی برنامه پنجم توسعه با بند الحاقی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به ماده 105 برنامه موافقت کردند و بر این اساس یک درصد عوارض ورود و خروج کالا در مناطق آزاد به مناطق محروم می‌رسد.

24 آبان 89

مخالفت مجلس با خصوصی‌سازی بنگاه‌های حوزه فرهنگ، آموزش و سلامت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف یک ماده از برنامه پنجم با خصوصی‌سازی فعالیت‌ها، واحدها و بنگاه‌های فعال در حوزه فرهنگ، آموزش، تحقیقات و سلامت مخالفت کردند.

25 آبان 89

واگذاری دو پالایشگاه پارس و ستاره خلیج فارس یکسال پس از راه‌اندازی

نمایندگان مجلس دولت را مکلف کردند حداکثر یک سال پس از راه‌اندازی دو پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس و پارس برای واگذاری سهام خود در چارچوب قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی اقدامات لازم را به عمل آورد.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: