روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 04 خرداد 1398 / 20 رمضان 1440 / a 25 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
مجلس و مردم
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 10 آذر 1389 - ساعت 15:53
شماره خبر: 100892486673
مجلس هشتم

24 آبان 89

دولت موظف به هدفمندسازی معافیت‌های مالیاتی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف کردند در راستای هدفمند‌سازی فعالیت‌های مالیاتی و شفاف‌سازی حمایت‌های مالی اقداماتی را انجام دهد. همچنین براساس تبصره این ماده به اشخاص حقیقی و حقوقی مشمول معافیت‌های قانون مذکور، مالیات تعلق نمی‌گیرد و براساس تبصره دو این ماده تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر شرط برخورداری از هرگونه معافیت مالیاتی است.

25 ابان 89

تأسیس شعب شرکت‌های بیمه بازرگانی خارجی مجاز شد

با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی تأسیس و فعالیت شعب و نمایندگی شرکت‌های بیمه بازرگانی خارجی در ایران مجاز شد.

29 آبان 89

مجلس لوایح تورم ‌زا را تصویب نمی‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مصمم است تا مشکلات اقتصادی مردم را رفع نماید و از این رو لوایح و طرحهای تورم‌زا را تصویب نخواهد کرد.

30 آبان 89

مجلس مانع لغو افزایش سالانه قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف‌بندی از برنامه پنجم توسعه، با لغو الزام افزایش سالانه قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی، متناسب با نرخ تورم از ابتدای برنامه مخالفت کردند.

30 آبان 89

نامه نمایندگان مجلس در کارگروه حل اختلاف به دبیر شورای نگهبان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کارگروه مشترک حل اختلاف مجلس و دولت، طی نامه‌ای به«احمد جنتی» دبیر شورای نگهبان و رئیس کارگروه، نظرات قوه مقننه کشور در خصوص رفع این اختلافات را تشریح کرده‌اند.

2 آذر 89

نظر رهبر معظم انقلاب درباره تنظیم قوای مجریه و مقننه لازم الاجراست

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در خصوص احتمال سوء برداشت از مباحث مطرح شده در خصوص کارگروه مشترک در مجلس گفت: نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص این موضوع قطعاً برای همه لازم الاجراست.

2 آذر 89

طرح جامع زنان و خانواده براساس نگاه اسلامی تدوین می‌شود

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح جامع زنان و خانواده توسط مجلس شورای اسلامی بر اساس نگاه اسلامی و قرآنی خبر داد.

3 آذر 89

تعیین نظام درآمد - هزینه استانی افتتاح حساب خزانه داری کل در مراکز استان‌ها

نمایندگان مجلس شورای اسلامی خزانه داری کل را موظف کردند برای هر یک از خزانه‌های معین استان یک حساب به عنوان حساب خزانه داری کل در مرکز استان افتتاح نمایند.

4 آذر 89

سعادت کشور در گرو حمایت از سکاندار انقلاب است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی ولایت مداری حضرت علی (ع) تأکید کرد: کسانی که می‌خواهند پیرو علی مرتضی باشند باید پیروی از رهبری؛ حضرت آیت الله خامنه‌ای را در حرف و عمل به جدّ دنبال کنند زیرا سعادت کشور در گرو حمایت از سکاندار انقلاب است.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: