روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
جامعه
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 08 بهمن 1387 - ساعت 00:29
شماره خبر: 100897434592
تا آخر ارديبهشت 88
تکميل ظرفيت اعزام هوايي زائران به عتبات عاليات
گروه جامعه: ظرفیت اعزام هوایی زائران به عتبات عالیات تا آخر اردیبهشت سال آینده تکمیل شده است.

معاون عتبات عالیات سوریه و عراق سازمان حج به مهر گفت: با توجه به این‌که مشتاقان زیارت عتبات عالیات مدت زیادی را در انتظار آغاز اعزام‌های هوایی بودند، به همین دلیل روز اول ثبت‌نام‌ها ظرفیت‌های اعزام به پایان رسید.

چهارشنبه گذشته توافقات اولیه برای اعزام هوایی زائران6 پرواز در روز و 28 پرواز در هفته از ایران به بغداد و نجف و برعکس با تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی منعقد شده است.
بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت، اعزام هوایی اولین گروه زائران به عتبات از 22 بهمن آغاز می‌شود.

حسین اکبری در ادامه با اشاره به این‌که ثبت‌نام برای اعزام زائران هر دو ماه یک‌بار انجام می‌شود، افزود: ظرفیت اعزام هوایی زائران تا 31 اردیبهشت سال 88 تکمیل شده است و ثبت‌نام مرحله بعد برای اعزام هوایی پس از این تاریخ اواخر فروردین ماه صورت خواهد گرفت.

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: ثبت‌نام برای اعزام هوایی زائران در برخی استان‌ها مانند تهران و مشهد تکمیل شده و در تعدادی از استان‌ها نیز ثبت‌نام آغاز نشده است.

مسوولان سازمان حج و زیارت هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات را حدود 500 هزار تومان و هزینه سفر زمینی را نیز280 هزار تومان اعلام کرده‌اند.

نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: