روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 05 خرداد 1398 / 21 رمضان 1440 / a 26 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 88
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 27 اسفند 1387 - ساعت 15:04
شماره خبر: 100901653761
ازدواج پس از يک سفر هزار روزي
زن و مرد انگلیسی که هر دو خلبان یک شرکت هواپیمایی هستند، وقتی تصمیم به ازدواج گرفتند، قبل از آن پیمان بستند ابتدا راهی سفر شده و همدیگر را بهتر بشناسند و بعد از آن راهی کلیسا شوند. پس از توافق اولیه، این زوج، از سال 2006 سفر پرماجرایشان را شروع می‌کنند تا عاقبت پس از حضور در 42 کشور و مسافرت 1029 روزه، عروس خانم که حسابی آشپزی را یاد گرفته بود همراه شوهرش به یکی از کلیساهای انگلستان به نام مالبری رفته و مراسم ازدواجشان را در حضور 120 مهمان با غذایی که 2‌‌نفری پخته بودند، جشن گرفتند. از آنجا که ازدواج در کشورهای غربی دوام چندانی ندارد، هنوز از طلاق آنها گزارشی منتشر نشده است.

دزد چاق در کولر

دزد و پلیس همیشه نقطه مقابل هم قرار دارند و هر کدام سعی می‌کنند از همدیگر سبقت بگیرند، اما حکایت دزد کولری از آنجا فاش می‌شود که یک سارق حرفه‌ای تلفن همراه وقتی پس از چند سرقت پی در پی در حوالی پاسداران تهران، موتورسیکلتش را کناری پارک کرده بوده و داشته فتوحاتش را برای دوستش اس‌.ام‌.‌اس می‌کرده، ماموران به وی مشکوک و او را تعقیب می‌کنند و سارق پس از فرار وارد یک ساختمان نیمه‌کاره شده و وارد کانال کولر می‌شود تا خود را پنهان کند، غافل از این که چاق‌بودنش باعث می‌شود که در کانال اولین طبقه گیر کند و برای خلاصی از همان پلیس‌ها درخواست کمک کند.


مردی که فندک و باتری می‌خورد

روان‌شناس‌ها می‌گویند، آدم‌های عصبی وقتی ناراحت می‌شوند، به کم‌خوری یا پرخوری روی می‌آورند، اما یک مرد عراقی همیشه عصبانی هم برای این که از قافله جماعت عصبانی، عقب نماند، تصمیم گرفت به جای خوردن غذا، میوه و تنقلات، فندک و باتری میل کند و عاقبت هم این آقای عصبانی آنقدر فندک و باتری خورد تا این که کارش به بیمارستان و بعد هم به جراحی کشید و وقتی پزشکان او را تحت عمل جراحی قرار دادند از معده وی کلی باتری، فندک و چندین عدد میخ و سنجاق بیرون ‌‌آوردند.


سرقت دندان‌های مرده

سارقان اگر هر چه سرقت کنند، تمایل چندانی به سرقت از مرده‌ها ندارند، اما 6 سارق آلمانی تصمیم گرفتند شبانه به قبرستان‌های شهر بروند و امواتی که دندان‌های طلا داشته‌اند را شناسایی و آنها را سرقت کنند.پس ابتدا یک دستگاه فلزیاب برمی‌دارند و نیمه‌شب خواب اموات را آشفته کرده و سراغ آنها می‌روند. اولین شب، وقتی ردیف اول قبرستان را پرسه می‌زنند و دستگاه را روی سنگ قبر اموات می‌گیرند، فقط موفق می‌شوند یک مرده را شناسایی کنند که دندان‌هایش طلاست و بعد با نبش قبر وی، دندان‌های طلایش را سرقت می‌کنند. روزهای بعد تصمیم می‌گیرند تا از مرده‌های بیشتری سرقت کنند تا عاقبت یک روز که با دستگاه فلزیاب سراغ مرده‌ها رفته بودند، روی یک سنگ قبر می‌نشینند تا کمی استراحت کنند اما به یکباره مرده‌ای که پس از سکته و چند ساعت پس از دفن زنده شده بود، سارقان را شوکه کرد و آنها در گورستان غش کردند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: