روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 25 مهر 1397 / 06 صفر 1440 / a 17 Oct 2018
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه نوروز 88
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 27 اسفند 1387 - ساعت 14:58
شماره خبر: 100901726139
مارادوناي آريايي
علی کریمی، مارادونای آریایی و جادوگری که دوست و دشمن را به تحسین خود وامی‌دارد، در اقدامی عجیب و غیرمنتظره در آمادگی مطلوب با تیم ملی خداحافظی یکجانبه کرد. کریمی در مصاحبه‌ای فدراسیون فوتبال را به اصطلاح جوید و عملکرد آن را زیر سوال برد.

اهالی فدراسیون عجولانه واکنش نشان دادند و کار را از آنچه که بود بدتر کردند. واکنش غیرمعقول فدراسیون اسباب دلخوری او را فراهم آورد، فدراسیون برای مقابله با اعتراض کریمی ، راحت‌ترین ولی غیرمنطقی‌ترین راه را برگزید و او را از اردوی تیم ملی بیرون گذاشت. وقتی علی دایی پس از محرومیت دوباره، کریمی را فراخواند با کناره‌گیری او مواجه شد و علی کریمی تلویحا، اعتراض خود را به گوش دایی رساند، توقع علی کریمی آن بود که دایی در برابر فدراسیون ایستادگی می‌کرد.

علی کریمی، پس از کناره‌گیری به پرسپولیس آمد و به قول خودش از پول چشم پوشید تا با بازی‌های خوبش، اعتراض خاموش را نشان دهد.

علی کریمی 2 بار در برابر استقلال عالی بازی کرد و بهترین بازیکن هر دو مسابقه لقب گرفت، این اتفاق نشان می‌دهد که علی کریمی هنوز از توانایی‌های بالایی برخوردار است و اگر بخواهد، قابلیت انجام تکرار بازی‌های گذشته را هم دارد.

علی کریمی، در شرایط حساس فعلی که تیم ملی صعودش به یک امتیاز و بلکه یک گل بستگی دارد، می‌تواند با بازگشت مقتدرانه‌اش روحیه‌ساز باشد و دست یاران قدیمی خود را برای صعود بگیرد.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: