روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
جامعه
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 26 فروردين 1388 - ساعت 00:13
شماره خبر: 100904175707
آغاز ثبت‌نام اعزام به عتبات از 28 فروردين
گروه جامعه: معاون عتبات عالیات سوریه و عراق سازمان حج از آغاز ثبت‌نام مرحله جدید اعزام زائر به عتبات عالیات از روز جمعه 28 فروردین در سراسر کشور خبر داد.

حسین اکبری در گفتگو با مهر، با بیان این مطلب افزود: براساس تصمیماتی که اتخاذ شد، ثبت نام مرحله جدید اعزام‌های هوایی و زمینی زائران به عتبات عالیات از 8 صبح روز جمعه در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا پایان روز 3 اردیبهشت ادامه دارد.

ثبت‌نام زائران به صورت اینترنتی انجام می‌شود و زائران عتبات‌عالیات حداکثر 2 ماه و حداقل یک ماه برای اعزام باید در نوبت باقی بمانند. معاون عتبات عالیات سوریه و عراق سازمان حج، تاکید کرد: اولویتی در ثبت‌نام‌ها وجود ندارد و تنها در صورتی که تقاضا بیش از سهمیه استانی باشد، برای مشخص شدن زمان اعزام زائران در ماه‌های خرداد و تیر قرعه‌کشی انجام می شود.

براساس اعلام سازمان حج و زیارت، هم‌اکنون روزانه 3000‌نفر از طریق آژانس‌های زیارتی زیر نظر سازمان حج به عتبات عالیات اعزام می‌شوند که از این میان به‌طور متوسط یک‌سوم این زائران متقاضی اعزام هوایی هستند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: