روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
اقتصاد
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 31 شهريور 1388 - ساعت 00:04
شماره خبر: 100917996418
رئيس سازمان خصوصي‌سازي تاييد کرد:
ورود خريدار سوم به معامله بلوکي سهام مخابرات
گروه اقتصاد: رئیس سازمان خصوصی‌سازی، بررسی بیشتر صلاحیت متقاضیان خرید را دلیل اصلی به تعویق افتادن عرضه بلوکی سهام مخابرات عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، غلامرضا حیدری کردزنگنه افزود: مشکل خاصی در روند عرضه بلوک 50 درصد به اضافه یک سهم مخابرات وجود ندارد و معامله این بلوک بزودی انجام خواهد شد. وی درباره این که چه زمان قرار است عرضه انجام شود، گفت: دلیل تعویق عرضه این بود که احساس کردیم نیاز است صلاحیت مالی و فنی خریداران را بیشتر بررسی کنیم و بعد از این که به نتیجه نهایی برسیم، زمان عرضه را اعلام می‌کنیم.

کرد زنگنه در جواب این سوال که آیا اخبار پراکنده درباره ورود خریدار سوم را تایید می‌کنید، گفت: بله، متقاضی سومی هم پیشنهاد کرده که وارد رقابت برای خرید این بلوک شود و ما به دنبال گرفتن مدارک و اطلاعات بیشتر هستیم تا صلاحیت خریدار جدید را بررسی کنیم. وی درباره ماهیت این خریدار اظهارنظری نکرد و افزود: برآورد ما این است که تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده، زمان قطعی و نهایی بلوک مخابرات اعلام شود.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: