روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
اقتصاد
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
پنجشنبه 02 مهر 1388 - ساعت 00:03
شماره خبر: 100918173643
خريدار سوم مخابرات هنوز قطعي نشده است
گروه اقتصاد: معاون سازمان خصوصی از عرضه 5 درصد از سهام بیمه البرز در 7 مهر ماه خبر داد و با اشاره به قطعیت عرضه سهام بلوکی مخابرات در روز 5 مهر، گفت: در حال حاضر تنها 2 خریدار برای بلوک شرکت مخابرات تایید شدند و گروه سومی درخواست خود را ارائه نکرده است.

سیدمهدی عقدایی معاون سازمان خصوصی‌سازی در گفتگو با ایسنا، از عرضه سهام بیمه البرز در 7 مهر خبر داد و گفت: در روز گذشته جلسه هیات پذیرش برای پذیرش بیمه البرز در بورس تشکیل و این بیمه به عنوان اولین بیمه دولتی در بورس درج شد و سه‌شنبه هفته آینده (7 مهر) 5 درصد از سهام آن در بورس عرضه می‌شود.

وی به عرضه سهام بلوکی مخابرات در روز 5 مهر ماه اشاره کرد و افزود: ان‌شاء‌الله این عرضه یکشنبه هفته آینده مصادف با 5 مهر ماه انجام می‌شود و مشکلی برای عرضه در حال حاضر وجود ندارد. وی درخصوص ورود خریدار سوم به میدان رقابت، گفت: تاکنون هیچ گروه سومی درخواست خود را به سازمان خصوصی‌سازی ارائه نکرده است و در صورت ارائه درخواست تا روز عرضه این درخواست بررسی می‌شود.

عقدایی با بیان این‌که اهلیت 2 خریدار توسعه اعتماد مبین و پیشگامان کویر یزد تایید شده، اظهار کرد: شنیده شده که مهر اقتصاد ایرانیان قرار است به عنوان گروه سوم معرفی وارد شود، ولی تاکنون این درخواست ارائه نشده است.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: