روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
دوشنبه 03 مهر 1396 / 04 محرم 1439 / a 25 Sep 2017
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه روز جهاني ايدز
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 10 آذر 1388 - ساعت 20:30
شماره خبر: 100924118508
آموزش همگاني بيماري ايدز
«ایدز بیمار خود را انتخاب نمی‌کند. عدم آگاهی افراد به خصوص جوانان از راه‌های انتقال HIV ، شانس ورود این ویروس به بدن آنها را بالا برده و شیوع ابتلا به آن را در جامعه افزایش می‌دهد. هیچ تفاوتی هم ندارد که این اشخاص به چه قشری تعلق داشته باشند.

ایدز یک بیماری است، جرم نیست. راه‌های پیشگیری و سرایت آن را یاد بگیریم و بدانیم که چگونه خود را از مبتلا شدن به آن محافظت کنیم و در صورتی که با افراد مبتلا به ویروس عامل ایدز (HIV+) مواجه شدیم، با آنان مانند یک «بیمار» و نه مانند یک «مجرم» رفتار کنیم و بدانیم برخورد صحیح با آنان چگونه باید باشد.»

سایت آموزش همگانی ایدز، با این جمله‌ها شروع می‌شود. مثل همه سایت‌های دیگر، در قسمت راست خودش، لینک‌هایی دارد از قبیل: ایدز و اچ آی وی، آمار ایدز، راه‌های انتقال، روش‌های تشخیصی، درمان، آموزش‌ها، ایدز و اعتیاد، پرسش و پاسخ، اخبار و تحقیقات ایدز و... شاید اطلاعات جزئی‌تری را که رسانه‌ها نمی‌توانند به خاطر محدودیت‌ها در اختیارتان بگذارند، بتوانید در این سایت پیدا کنید. مخصوصا از قسمت‌های سوالات طراحی شده که در پنج حوزه تعریف شده‌اند، بتوانید بیشترین بهره را ببرید و سوال شما، در بین سوالات طراحی‌شده باشد.

http://www.iranhiv.com/main.htm


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: