روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 01 شهريور 1396 / 30 ذی القعدة 1438 / a 23 Aug 2017
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 11:53
شماره خبر: 100933606566
بيژن مقدم‌
پروازي بلندتر
گاهی بعضی کارها با آنکه بخشی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند، سخت رخ می‌نماید - یکی همین نوشتن برای ویژه‌نامه نوروزی بهاریه‌ است که همکاران ما در «جام‌جم» برای شما تدارک دیده‌اند.
سال 86 را بدرود می‌گوییم با انبوهی از یادها و خاطره‌های تلخ و شیرین و دل می‌سپاریم به نجوای پرندگان بهاری. نویدمان می‌دهند که تلخی‌ها را فراموش و نغمه‌ای دیگر ساز کنیم و پروازی بلندتر آغاز.

به ما می‌گویند افق‌های دوردست را بنگریم و راه طولانی پیش رو را؛ برای آنکه دلخستگی راه طی شده مجالی برای نفوذ به ذهن نیابد و البته به پشت سر نیز باید نگاهی بیندازیم تا بدانیم که «می‌توانیم».

می‌توان آرزوها را محقق کرد به سوی آنها گام برداشت و تحققشان را به تماشا نشست.

سال 86 برایمان سال شدن‌ها و توانستن‌ها بود و برای دشمنان این مرز و بوم سالی مملو از ناکامی.

اگر توانستیم؛ در سایه وحدت بود و هر جا ماندیم محصول تفرقه. انتخاباتی بزرگ را پشت سر گذاشتیم و بار دیگر تحسین همت مردم زبانزد عام و خاص شد و خاری برای آنان که توان دیدن نداشتند. پرونده هسته‌ای با گام‌های استوار رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهور و مردم به مرزهای آرزو نزدیک شد.

امنیت اجتماعی با تلاش و همت نیروی انتظامی رشدی چشمگیر یافت. صداوسیما با جهشی کم‌نظیر نشان داد؛ می‌توان در سایه تولیداتی فاخر و ملی چشم‌ها را از جعبه هزار جادوی آن سوی مرزها به این سو کشاند و حقیقت را گفت و آسیب را فریاد کرد و راه را نشان داد.

سال 87 سال کارآمدی، سال استقامت، سال پایمردی و ایستادگی بر آرمان‌های بلندی است که نهال‌های سبزش همچنان نیازمند دست‌های متحد و گرم همه خیراندیشان و دلدادگان به اسلام و انقلاب است.

یک‌سال تمام گفتیم و نوشتیم و هرگز خسته نشدیم و باز می‌گوییم و می‌خوانید و یاری‌مان می‌دهید.

سوگند نانوشته‌ای یاد کرده‌ایم تا به آنچه وظیفه‌مند می‌شویم، عمل کنیم. اگر از کاستی‌ها می‌گوییم برای پاسداشت همه خون‌هایی است که ریخته شد تا مردم طعم عدالت، خدمت و حرمت را بچشند.

نوروز را با یاد امام عزیزمان که عطر و بوی او همچنان مشام جانمان را نوازش می‌دهد، آغاز خواهیم کرد و خالصانه‌ترین درودهایمان را نثار پرستوهای مهاجر سینه‌سرخ می‌کنیم. نوروز را با امید به سالی پربرکت، همراه با آرامش و سرشار از شادی به همه مخاطبان فهیم «جام‌جم» شادباش می‌گویم.

«یاعلی»


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: