روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 28 بهمن 1397 / 11 جمادي الثاني 1440 / a 17 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 11:56
شماره خبر: 100933608652
فرهاد اينجا، اونجا، همه‌جا
شیر فرهاد شب‌های برره ما، سال گذشته فرمان رو طرف سینما گرفت، کلاه و لباده‌اش رو برداشت وبه جاش یه کلاه شاپو گذاشت سرش و یک سیگار برگ خفن و یک مار کلفت دست گرفت و شد وکیل جاهدی فیلم «همیشه پای یک زن در میان است» آدمی که یک زمانی می‌‌‌خوند «آی بیا بریم دشت کدوم دشت همون دشتی که آهو نام داره،‌آی بله» به روزی افتاد که یه بند شعار زن بد است، جیز است نرو طرفش رو می‌داد و آخر فیلم در یه تحول نمادین سیگار از دهنش افتاد و گفت زن اکسیژن است.
 شیرفرهادی که دم به ساعت می‌گفت ها! ای که الان وگفتی یعنی چه؟ و مدام اطرافیانش رو تلکه می‌کرد، یه دفعه چنان هشتپلکو شد که نگو. حتی در دایره زنگی هم که یه جورایی شبیه همین چارخونه خودمون است، همون جوریه که قبلا بود. شیرفرهاد ما امسال می‌خواد با یه سریال تازه به خانه‌ها بیاد؛ سریالی که فعلا اسمش مرد هزارچهره است و قراره در آن قصه آدم بی‌گناه و بدبختی گفته بشه که پشت سر هم بد می‌یاره. از صمیم قلب امیدوارم این سریال طنز آنقدر خوب دربیاد که اگر احیانا تا آخر سال 87 سریال طنزی پخش نشد، چیزی برای خندوندنمون وجود داشته باشه. هر چه باشه مردم از مدیری توقع دارن. توی پرانتز: چه اشکالی داره بعضی وقت‌ها ما هم یه ذره پاچه‌خواری کنیم ؟!

نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: