روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
دوشنبه 28 آبان 1397 / 10 ربيع الأول 1440 / a 19 Nov 2018
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 11:59
شماره خبر: 100933609146
پاواروتي کجايي که عباس اومد
همه این نوشته فقط طرح این پرسشه که آدم وقتی می‌‌تونه بازیگری مثل لئوناردو دی‌کاپریو یا اون پسره که نقش هری‌پاتر رو بازی کرده بیاره تو فیلمش، می‌ره سراغ یک آدم، کچل «اخمو، قراضه و پر ناز و ادا؟ نمی‌ره که. اینو دیگه هر ننه قمری می‌دونه که لئوناردو دی‌کاپریو به هزار و یک دلیل، خیلی بازیگرتر از این یارو رابرت دنیروی کج و کوله‌اس!

 عباس آقای ما که مدام خبرش می‌اومد که می‌خواد فیلم بسازه و یک دو سه سالی یک روز در میان خبری از او این‌ور و آن‌ور می‌خوندیم، نتونست رابرت دنیرو رو با خودش همراه کنه. با وجود این خیلی جدی گیوه‌ها رو بالا کشید و امسال بالاخره توی گود اومد و خواست یک فیلم تکون‌دهنده  تاکید می‌کنم تکون‌دهنده  بسازه تا فک مک این جشنواره کنی‌ها کمپلت بیاد پایین و به همین دلیل خانوم ژولیت بینوش فرانسوی به ایران اومد. یه کم در و دیوار قدیمی و چهچهه بلبل شنید و دیزی آب‌گوشت ایرانی با پیاز خورد و عاشق کشور ما شد و خلاص. رفت که رفت؛ اما از اونجا که عباس‌آقای ما اصولا آدم همه فن حریفیه و بیدی نیست که با این بادها بلرزه و توی همه حوزه‌ها هم سرشناسه و هم صاحب‌نظر، تصمیم گرفت بقیه هنراشو رو کنه. همان‌طور که می‌دونین عباس آقای ما عکاسه، نقاشه، نجاره، فیلسوفه، با حاله و این اواخر که به طور رسمی به سعدی و حافظ فهموند که چه جوری باید شعر می‌گفتن  که متاسفانه و با شرمندگی بسیار هیچ‌کدام از اون خدا بیامرزها نبودن که در محضرش تلمذ کنن  البته این فقط یه طرف قضیه‌اس. هرچند یه فیلمساز فرانسوی تو چشماش نگاه کرده و گفته اصلا دوست نداره فیلمش رو ببینه؛ اما انگار این موضوع یه انرژی مضاعفی توش به وجود آورده که یه اپرا  بله درست خواندین اپرا!  روی صحنه ببره.

«آخ کجایی پاواروتی که عباس اومد.» ای خدای بزرگ و قادر یعنی می‌شه بعد از همه این خبرها، یه فیلم درست و حسابی از این فیلمساز خیلی فرهیخته و با کلاس ببینیم؟


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: