روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
دوشنبه 28 آبان 1397 / 10 ربيع الأول 1440 / a 19 Nov 2018
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 11:59
شماره خبر: 100933609200
معادله دومجهولي و باقي قضايا
خیلی از فوتبالدوستان ما همین طور بی‌خود و بی‌جهت از یه نفر خوششون می‌یاد و خیلی‌های دیگه همین طور بی‌خود و بی‌جهت از خیلی‌های دیگه بدشون می‌یاد. این موضوع به طور منطقی و طبیعی و تسلسلی به ما هیچ ربطی نداره، ولی البته نه وقتی که داریم درباره آدمی مثل عادل فردوسی‌پور صحبت می‌کنیم. بعضی‌ها می‌گن فردوسی‌پور یه آماس فوتبالی حاد است و بعضی‌ها هم اونو تنها سوءتفاهم فوتبال می‌دونن.

موضوع هر چه باشه، بزرگ‌ترین ویژگی‌ کارش اینه که اون هنر غریبی در به جان هم انداختن آدمای با پرستیژ و کلاس بالا داره. به نظر من و جمع زیادی از دوستای همفکرم، فردوسی‌پور باید بوکسور می‌شد، اما چون امکاناتش اونقدر نبود که در دستکش بوکس جا بگیره، فکر کرد به شکل دیگری از روزگار انتقام بگیره و به همین خاطر تصمیم گرفت مجری برنامه پرکش و قوسی مثل 90 بشه که زد و خورد در اون به شکل پست مدرنیست و کاملا آوانگاردی بشدت درونی و حسی است. فقط اونا که از مکتب استانیسلاوسکی چیزی سردرمی‌یارن، می‌تونن بفهمن چقدر این برنامه پرزد و خورد،  اکشن و مردافکن است.

همه اونا که در این برنامه شرکت می‌کنن، باید خیلی از حرف‌هایی رو که می‌شنون بی‌خیال شن وگرنه یقه‌گیری و قفل قیصری و بارانداز حداقل اتفاقی است که در این برنامه ممکن است اتفاق بیفته.خیلی‌ها که طرفدار آبی‌ها هستن، به شکل بی‌رحمانه‌ای معتقدن اون هوای سرخ‌ها رو دارد و طرفداران سرخپوش‌ها هم به طور مجدانه‌ای می‌گویند طرف بالا بره، پایین بیاد نیروی نفوذی استقلالی‌هاست. همه اینها نشون می‌ده فردوسی‌پور اولین گزاره در جهانه که در هر فرمولی بگذاری تنها یه جواب دندان‌شکن به دست می‌یاد: «تشنج محض!». همه این‌ها باعث شد که از امسال هم کماکان خبرساز باشد.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: