روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 28 دي 1397 / 11 جمادي الأول 1440 / a 18 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 12:32
شماره خبر: 100933863079
آرزوهاي سرخ - آبي

حسین کعبی: جبران می‌کنیم

‌بهترین خاطره ورزشی سال 86؟

برگشتن به پرسپولیس. زمانی که برای دومین بار با پرسپولیس قرارداد بستم، از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم.

پس از پیش آمدن مشکلات در لستر می‌دانستم باید برگردم پرسپولیس، ولی همیشه نگران بودم که مبادا شرایط فراهم نشود. خوشحالم که همه چیز مهیا شد و توانستم یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را به عشق هواداران خونگرم میلیونی‌اش تن کنم. راستش را بخواهید، پیشنهادهای دیگری هم داشتم و اگر با پرسپولیس قرارداد نمی‌بستم، نمی‌دانستم چه کار باید می‌کردم، چون همه فکر و ذکرم پرسپولیس بود و از طرفی به حبیب کاشانی قول داده بودم که در ایران فقط با پیراهن پرسپولیس بازی خواهم کرد.

بدترین خاطره ورزشی سال 86 کعبی؟

بدترین خاطره‌ام رفتن به لسترسیتی انگلیس بود، چون با یک دنیا آرزو راهی اروپا شدم، ولی متاسفانه با بداقبالی مواجه شدم. چند بار سرمربی لستر عوض شد تا در نهایت در فهرست فروش باشگاه قرار بگیرم.

خلاصه این که شرایط خیلی سختی را در لستر تحمل کردم. از طرفی بعد خوشحال شدم که روزهای خوبی در لستر نداشتم؛ چون در غیر این صورت الان در پرسپولیس نبودم.

بهترین عید نوروز؟

نوروز 85.

چرا؟

خودم هم نمی‌دانم؛ ولی عید 85 خیلی برایم لذت‌بخش بود و آن را فراموش نمی‌کنم.

چه آرزویی برای سال 87 داری؟

چون فصل گذشته نتوانستم همراه پرسپولیس قهرمان شوم و از طرف دیگر در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی به طور غیرمنتظره 4 گل از سپاهان خوردیم، دوست دارم در سال 87 و در کمترین زمان ممکن با پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر شویم و جام قهرمانی را به هواداران پرسپولیس هدیه کنیم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: