روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 06 فروردين 1398 / 19 رجب 1440 / a 26 Mar 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 12:44
شماره خبر: 100933947281
اگر گفتيد شرورها کجا هستند؟
عجب اوضاعی شده بود، برخی از اوباش و قداره‌بندان با اسامی عجیب و غریب خرچنگ، غول، قورباغه، تارزان، خطر، سیچان، فرفره، قرقی، کلاغ و دیگر موجودات بی‌زبان تا همین دیروز برای خود کبکبه و دبدبه‌ای داشتند و با خنجر و دشنه‌ای که به کمر می‌بستند، دمار از روزگار مردم در محله‌ها درآورده بودند.

اما این آقایان اراذل به طور قطع روز 22 اردیبهشت سال 86 را هیچگاه از یاد و خاطر نخواهند برد، چرا که با اجرای طرح امنیت اجتماعی زورگوهای قداره‌بند که محله‌ها را تبدیل به عرصه تاخت و تاز خود کرده بودند، به یکباره در مقابل اقتدار پلیس تبدیل به موش شده، برخی دستگیر شدند و برخی دیگر فرار را بر قرار ترجیح داده و قلدرترین آنها نیز (با پوزش از خانم‌های محترم) با پوشش زنانه گریختند و شاید هنوز نیز از ترس در حال فرار باشند.

اجرای طرح امنیت اجتماعی و اعلام آن از سوی سردار احمدرضا رادان به سرعت در کل کشور اپیدمی شد و چنان فضایی برای اراذل عربده‌کش و قداره‌بند به وجود آمد که تا کنون نظیر نداشته است.

با دستگیری تعداد زیادی از این افراد دیگر هیچ‌یک از آنها جرات عرض اندام نداشتند و تمام فرضیه‌های آنها که می‌گفتند قلدرها هنگام دستگیری التماس هم نمی‌کنند با جاری شدن اشک آنها نزد مردم رنگ باخت.

استقبال مردم از برخورد پلیس و رضایتمندی از این حرکت پلیس موجب شد تا رئیس پلیس پایتخت به‌عنوان یکی از چهره‌های خبرساز در سال 86 مطرح باشد و برخی به او لقب رادان ضد شرور اعطا کنند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: