روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 28 دي 1397 / 11 جمادي الأول 1440 / a 18 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:18
شماره خبر: 100933949376
شيريني حوادث تلخ‌
برخلاف برخی تصورات که گفته می‌شود، حوادث همیشه تلخ و ناگوار است، حوادثی نیز اتفاق می‌افتد که در نوع خود از حلاوت و شیرینی خاصی برخوردار است. بدیهی است که زندگی در کلانشهرها هیچ‌گاه دور از حوادث نخواهد بود؛ اما در راس این رویدادهای تلخ و گاه شیرین ، باید در خصوص چرایی موضوع تامل و اندیشه کرد.

امسال نیز گروه حوادث «جام‌جم» با حضور در مراجع قضایی و انتظامی از نزدیک رویدادها و حوادث تلخ و شیرین را برای مخاطبان خود همراه با هشدارهای قاضی پرونده یا مسوولان آگاهی ارائه کردند.

در این یک سال گاه با تحت تاثیر قرار گرفتن در برخورد با حوادث بارها گریستیم و خندیدیم و اکنون نیز به انتهای سال رسیده‌ایم و کارنامه ما مقابل دیدگان شما به عنوان صاحبان اصلی «جام‌جم» قرار گرفته است. آرزو می‌کنیم ای کاش هر بار که قلم بر صفحه کاغذ می‌گذاریم، ماجرای یک حادثه شیرین را برای شما بنویسیم؛ به این امید که با خواندن سطور درج شده در این صفحات، شاهد لبخندی باشیم تا خستگی از تن بزداییم.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: