روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
جمعه 28 دي 1397 / 11 جمادي الأول 1440 / a 18 Jan 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:21
شماره خبر: 100933949545
دستگيري‌ دزدهاي‌ شکمو
هر سارقی، روش و شیوه خاص خود را دارد. یکی کیف می‌زند، آن یکی پول مردم را به جیب می‌زند، برخی دیگر خودروها را در روز روشن می‌برند یا خود را مامور جا می‌زنند و پول‌ها را ماهرانه سرقت می‌کنند. خلاصه قافله دزدباشی‌ها وقتی بوی پول به مشامشان برسد، از خود بی‌خود شده و به یکباره مالباخته متوجه می‌شود جا تر است و بچه نیست اما نباید فراموش کرد برخی از دزدهای تازه کار هم هستند که دوست دارند راه صد ساله را یکشبه بپیمایند.

 برای نمونه رجب و غضنفر هم که تازه کار دزدی را شروع کرده بودند، تصمیم می‌گیرند و برای اولین بار یک پیک موتوری را تعقیب و از او سرقت کنند.

بنابراین چند روزی مقابل مغازه پیتزافروشی، رفت‌‌و‌‌آمدهای پیک‌های موتوری را زیر نظر می‌گیرند تا این که روز چهارم دل به دریا می‌زنند و نقشه سرقت را عملی می‌کنند. به این ترتیب که وقتی یکی از کارگرهای پیتزافروشی سوار موتورسیکلتش می‌شود تا پیتزای سفارشی را به مشتری تحویل دهد، یکباره راهش را سد کرده و با تهدید چاقو، جیب‌هایش را جستجو می‌کنند و وقتی چیزی به دست نمی‌آورند، به گمان این که مرد جوان از ترسش پول‌ها را داخل صندوق پیتزا گذاشته، آن را همراه موتورسیکلت وی به سرقت می‌برند و متواری می‌شوند.

آقایان سارق وقتی در صندوق پیتزا را باز می‌کنند تا پول‌های جاسازی شده مرد جوان را بردارند، چشمشان به یک پیتزای بزرگ خانواده می‌افتد و کنترل خود را از دست داده و با پیتزای دزدی، دلی از عزا درمی‌آورند . در این هنگام ماموران گشت انتظامی سر می‌رسند و هر دوی آنها را به جرم پیتزا دزدی به کلانتری می‌برد.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: