روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 06 فروردين 1398 / 19 رجب 1440 / a 26 Mar 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:24
شماره خبر: 100933949724
خواهرزاده آقاي وزير قلابي بود
وقتی دیپلم می‌گیری، اگر دختر باشی درس می‌خوانی و می‌روی دانشگاه و شغلی پیدا می‌کنی. اگر هم پسر باشی که باید دانشگاه بروی و کار پیدا کنی،‌ وگرنه باید سرت را با نمره صفر کوتاه کنی و بروی خدمت مقدس سربازی.

اما بشنوید از هوش و شاهکار یک کارگر که وقتی متوجه می‌شود، کارفرمایش او را اخراج کرده، تصمیم می‌گیرد خلاقیتی از خودش در بکند و چند روزی به دروغ هم  شده، خود را خواهرزاده یکی از وزرای مطرح کشور جا بزند.

به همین دلیل از یک باجه تلفن با دفتر مدیرعامل شرکت تماس می‌گیرد تا خودش را خواهرزاده آقای وزیر جا بزند، اما از بس که صدایش تابلو بوده، وقتی با محل کار سابقش تماس می‌گیرد، خانم منشی صدایش را می‌شناسد و جوان سمج برای این‌که شانس خودش را باز هم امتحان کند، این بار با دفتر مدیرعامل یک شرکت دیگر تماس می‌گیرد، اما غافل از این‌که مدیرعامل شرکت پی به شیطنت او برده و با پلیس تماس گرفته است.وقتی این جوان به شرکت مراجعه می‌کند تا استخدام شود، یکدفعه با مامورهای پلیس مواجه می‌شود. آخرین خبر حاکی است، اکنون مشغول نوش‌جان کردن آب خنک است.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: