روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 / 14 رمضان 1440 / a 19 May 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:27
شماره خبر: 100933949877
پيدا شدن خودروي مسروقه بابابزرگ پس از 25 سال‌
ماجرا از این قرار است که 25 سال قبل، مرد قصه ما با یک دستگاه خودروی تویوتا در جاده خرمشهر در حال تردد بوده که 2 مرد مسلح راهش را سد می‌کنند و بعد از کتک زدن و مجروح کردن، او را از خودرو بیرون می‌اندازند و خودرویش را به سرقت می‌برند. راننده بیچاره هم که مجروح می‌شود خودش را به ژاندارمری می‌رساند و ماجرا را خبر می‌دهد.
به این ترتیب، ماموران جستجو برای پیدا کردن سارقان مسلح را آغاز می‌کنند، اما هیچ خبری از آنها نمی‌شود و مرد مالباخته که با هزاران بدبختی پول خرید خودرو را جمع کرده بوده، چشمش دنبال خودرویش می‌ماند. سال‌ها می‌گذرد و مالباخته ما پیر می‌شود تا این که پس از 25 سال، یک روز در منزل دخترش زنگ تلفن به صدا درمی‌آید و از آن سوی خط پلیس می‌گوید: آقا مژده بدهید خودروی شما بعد از 25 سال در یکی از پارکینگ‌های تهران کشف شده است. مرد مالباخته هم یکباره از خوشحالی دادی می‌زند و تلفن را قطع می‌کند و سریع به آدرسی که گفته بودند، می‌رود و می‌بیند که خودرو همان خودروی خودش است. خوشحال می‌شود و می‌گوید: بی‌وفا 25 سال ما را تنها گذاشتی. حال با هم می‌رویم منزل تا تو را به نوه‌هایم نشان دهم.

نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: